Ben jij een gezellige en warme man en mis jij net als ik de warmte en de liefde, en zou je net als ik weer de moeite willen doen voor een mooi persoon in je leven, samen er op uit gaan en genieten van de kleine en mooie dingen, dan hoop ik snel een bericht te krijgen.
een man van rond mijn leeftijd of jonger, die genieten kan van een vrouw zoals mij, als seksmaatje en ook behoefte heeft aan een conversatie. geniet van het leven, maar ook voelt dat er meer is. leuk, gezellig en altijd zijn woordje klaar heeft in een grappige situatie. ik hou wel van een beetje humor
Een vrijgezelle man, die ook niet meer alleen wilt zijn. Een vrouw zoekt voor een gezellige tijd samen, want samen is toch leuker dan alleen? Als jij dat ook vind stuur je mij dan een berichtje?
Geile oma's die nog op zoek zijn naar lekkere mannen in andere regio's
Intruder-biker, 64 jaar · Destelbergen
Volgt
Znoepie, 62 jaar · Zaandam
Een lieve en eerlijke man. Iemand die mij uit de put kan helpen wanneer het mij niet mee zit. Een luisterend oor en een goed gevoel
Nooitgedach1956, 61 jaar · Nieuwerkerk
Heb jij dezelfde interesses, dan hoor ik graag van jou groetjes Gemma.