Een man moet leuk zijn, mannelijk, geen baard of tatoeages hebben. Voor mij is het zo cool om leuke mannen te ontmoeten. Maar ik wil ook een man die respect heeft voor een vrouw en die me altijd zal beschermen.
Een leuke aantrekkelijke man van rond mijn leeftijd (of iets jonger of ouder) met een heerlijke dikke pik die het spannend vindt om geil met mij de liefde te bedrijven.
Geile oma's die nog op zoek zijn naar lekkere mannen in andere regio's
MarieLouiske, 64 jaar · Kortijs
Een rustig persoon maar wel iemand waar ik terecht kan, die het fijn vindt om in mijn gezelschap door te brengen. Waar ik mee
Lavendelolie, 60 jaar · Dalfsen
Jij kunt er van genieten als ik voor jou kook of iets lekkers maken. Een man die graag in de watten gelegd wordt en daarnaast
Elenaso, 60 jaar · Bosch en Duin
Je bent net als ik ook avontuurlijk en je wilt nu ook geen serieuze relatie hebben. Laten we get bij iets casual houden en we
HetZonnetje, 61 jaar · Gent
Ik zal vertellen wat ik niet wil: geen kniezer, geen pessimist of negatief ingesteld persoon die over alles wel iets te klagen
NJ1956, 60 jaar · Maastricht
Ben jij een match?
OostVlaanderen, 61 jaar · Gent
geen bijzondere wensen
Blandjee1955, 62 jaar · Terneuzen
Ben jij een onconventionele aantrekkelijke man met een vrije en jongensachtige geest? Houd je van stoeien en kun je nog dollen?
Zoetjes, 61 jaar · Borssele
Je moet gewillig zijn en niet bang voor nieuwe dingen. Wees gerust, wij hebben geen ervaring dus dat hoef jij ook niet te hebben.