Heb je wat nodig is om bij mij te zijn en om mij te bevredigen? Als je dat kunt doen, weet ik zeker dat dit goed voor ons beide zal zijn. Wat zijn de ondeugende dingen die je in je hoofd hebt?
Man die een onweerstaanbare vrouw zoals ik kan accepteren. Een man die dankbaar kan zijn omdat ik hem alles laat doen wat hij wil. Een man die me nooit zal verlaten voor een onzinnige reden die hij heeft.
Geile oma's die nog op zoek zijn naar lekkere mannen in andere regio's
Babeincognito, 64 jaar · De Bilt
Een man die niet alleen maar neemt maar ook graag geeft en dit met alle liefde doet. Lekker uit eten daar moet je toch wel van
ChristynNL, 64 jaar · Heerlen
Tikje stoer, gezellig, spraakzaam, zelfvertrouwen (tot het arrogante aan toe, maar net weer niet te arrogant).
GeelGrietje, 62 jaar · Brugge
Een vrij voelende man en die niet jaloers is.
Debbs56, 61 jaar · Schoonaarde
Ik ben serieus over een langdurige relatie en het vinden van de juiste man om de rest van mijn leven met me te delen en te voltooien.
MissyBuiten, 60 jaar · Roeselare
Misschien dat je hier voor de eerste keer bent net als ik en het ook wel een beetje eng vind, maar dat geeft niet, als het klikt
Eenzaamtroef, 63 jaar · Antwerpen
Je bent spontaan en gezellig in de omgang. Maak maar eens contact met mij laten we kijken wat het kan worden.
Amandah, 62 jaar · Sint-Niklaas
Privé zit het ook niet lekker bij jou anders zou je ook niet hier staan denk ik. Je houdt van seks en draait je handen
MyrtleG, 60 jaar · Meppel
Een man die bereid is om ??wilde sex met me te hebben, misschien in een auto of op een openbare plaats. Iemand die een avontuur