Je zou mijn beste metgezel moeten zijn. En je steunt me met wat ik in mijn leven doe en geef mij niet de schuld dat ik soms slecht ben in het koken. Ik ben behoorlijk onhandig als het gaat om de keuken. Maar ik kook goed.
Je bent niet van de vereniging pleur maar neer show zoals mijn toekomstige ex die alle achter zich neer gooit en met blubber schoenen door huis loopt en nog het lef heeft om te vragen of ik een biertje kan pakken.
Je bent een gezellige lieve man. Je bent ongeveer van mijn leeftijd, iets ouder of jonger maakt niet uit. Je bent ongebonden, en je vindt het net als ik heel erg leuk om lekker uit eten te gaan.
Alleen seks is nu in mijn gedachten en we gaan er ook voor. Ik hou ervan om de goede seks te hebben en dat is ook zo goed voor mij. Ik wil dat het gebeurt en ik moet ervoor gaan.
Geile oma's die nog op zoek zijn naar lekkere mannen in andere regio's
Zonzeestrand, 60 jaar · Brouwershaven
Een serieuze persoon, die net als ik veel heeft meegemaakt in het leven en dat jou gevormd heeft tot wat jij nu bent. Af en toe
AmouretteTrio, 62 jaar · Apeldoorn
Netjes en hygiënisch. Leeftijd onbelangrijk
Martine1954, 63 jaar · Haalderen
Ik zoek een vrolijke man die houd van uitgaan en dol op dieren is. En zelf met leuke activiteiten komt, kun je ook lekker koken?
Eenzaamtroef, 63 jaar · Antwerpen
Je bent spontaan en gezellig in de omgang. Maak maar eens contact met mij laten we kijken wat het kan worden.
2hotinHere, 61 jaar · Rijssen
Een boxershort die plotseling erg krap wordt na het lezen van mijn profiel dat me supergeil maakt. Ben je klaar om je aan een
MarianneGeniet, 61 jaar · Westmalle
Graag zou ik een zielsverwant ontmoeten waar ik nog honderd procent wil voor gaan . Iemand graag zien en graag gezien worden
Gazonnetje, 62 jaar · Bambrugge
Je bent eerlijk en betrouwbaar, sociaal en lief. Je vind het niet erg dat ik zelfstandig ben en dat ik hier door de zaak soms
Zilbergrijs, 61 jaar · Lier
Een man, die ik zie door mijn kant, is zelfbewust, hij weet wat hij wil uit het leven. Hij is optimistisch en houdt ervan om te