Als je een heel magische tong hebt, een heel harde lul en een hand die me een gepassioneerde aanraking kan geven... Misschien ben jij dan wat ik hier zoek!
Ik heb weinig mannen gevonden die mij aankunnen, laat staan mij durven aan te spreken. Is toch nergens voor nodig, of vallen jullie op zo'n jong onschuldig studente die het voor het eerst doet?? misschien moet ik ook maar eens voor wat jongers gaan, dan weet ik zeker dat ik de hele nacht doorhaal!!
Je wilt liefde delen, je wilt een relatie hebben, maar je wilt niet samenleven. Misschien zit je in dezelfde situatie: getrouwd zijn, maar niet meer verliefd zijn. Hoewel ik het zou waarderen als je veel tijd hebt, ben ik blij met elk uur dat je met mij kunt doorbrengen