Ik zoek een jongensachtige man. Liefst iemand die ook van muziek houdt. Iemand die het leuk vindt dingen te ondernemen. Zoek iemand die in de buurt van Uden woont.
Ik heb weinig mannen gevonden die mij aankunnen, laat staan mij durven aan te spreken. Is toch nergens voor nodig, of vallen jullie op zo'n jong onschuldig studente die het voor het eerst doet?? misschien moet ik ook maar eens voor wat jongers gaan, dan weet ik zeker dat ik de hele nacht doorhaal!!
Geile oma's die nog op zoek zijn naar lekkere mannen in andere regio's
Alitaly, 60 jaar · Eeklo
Als je al meteen begint over een relatie, dan loop ik weg. Ik hou er wel van als mensen hun eigen mening hebben en zich daar niet
Sjiekenstijlvol, 64 jaar · Nieuwegein
Een charmante persoonlijkheid die een goed gesprek niet uit de weg gaat. Samen een kaartje leggen, een partijtje spelen
Valkje570415, 60 jaar · Valkenburg
Het leven gaat heel snel en de dagen zijn druk en vol. Aan het einde van de dag is het toch fijn om een leuk vooruitzicht te hebben?
AltheaV, 60 jaar · Leest
Is er iemand die mijn liefdesverdrag kan zijn? Dat voelt zich ook eenzaam zoals ik? We kunnen dat in slechts één
DeLeona, 60 jaar · Amstelhoek
Als jij een goed mens bent met een groot hart ben ik al vrij snel tevreden. Ik vind het fijn als jij goed met kinderen om kunt gaan.
Energiekedame, 64 jaar · Hechtel
Na een aantal jaartjes alleen te zijn geweest, mis ik best wel eens een maatje......een man die ook gewoon lief en attent kan
Hoogmoed551124, 61 jaar · Zeewolde
Ben je optimistisch, niet gebonden en best vrij in de omgang? Kan je tegen een stootje of ben je ook zo een "lolschopper"
Lekkerkoel, 60 jaar · Barneveld
een man zonder grenzen, ervaring mag maar is geen pre!