Je bent een nette man, die met mij nog een mooie toekomst op wil bouwen. Je bent positief en ondernemend. Ik kan nu wel een hele waslijst neer schrijven maar ik zou het fijner vinden om dit te ontdekken als we samen zijn.
Heb je wat nodig is om bij mij te zijn en om mij te bevredigen? Als je dat kunt doen, weet ik zeker dat dit goed voor ons beide zal zijn. Wat zijn de ondeugende dingen die je in je hoofd hebt?
Geile oma's die nog op zoek zijn naar lekkere mannen in andere regio's
HoihoimetRita, 61 jaar · Horebeke
Ik ben op zoek naar een leuke man die wellicht ook aanvoelt wat ik meegemaakt hebt. Misschien ben jij gescheiden, alleenstaand
Love-Adele, 62 jaar · Uithoorn
Als je hier op zoek bent naar een grote liefde, kan ik je dat niet geven. Ik ben hier gewoon voor seks. Laten we van elkaar genieten.
Beeldhouwster, 62 jaar · Tongeren
Ja het lijkt bijna of ik een verkooppraatje moet houden over wat je in huis moet hebben. Nee ik accepteer de mens en persoon..
KKarin, 62 jaar · Assen
Wat ik van jullie verwacht is ongeveer het zelfde waar ik van hou
Shawney, 63 jaar · Oostende
Ik zoek een grote man met een warm hart die er klaar voor is een nieuwe relatie aan te gaan. Wat is belangrijk? .....: o.a. trouw,
Belgieboven, 62 jaar · Boutersem
Een man die het ook leuk vind om dingen te doen. Geen man waar niets in zit en die nergens zin in heeft, want ik ben vrij actief
Lauren5503, 62 jaar · Oudenaarde
Ja je denkt er eigenlijk hetzelfde over als ik. Door te praten met elkaar kunnen we er achter komen wat we nog meer met elkaar