Zoals ik als zei, geen accentje, ik vin het al erug zat dat ik het zelf een beetje hebt. je hebt een slank sportief figuur en bent trouw en open en hebt ook een leuke kop met haar waar ik nu en dan een modellejte in kan knippen. Als je een auto hebt is dat wel makkelijk ander is dit gehucht moeilijk te berijken. Je moet ook een beetje kunnen dansen dus geen muurbloempjes svp.
Een leuke aantrekkelijke man van rond mijn leeftijd (of iets jonger of ouder) met een heerlijke dikke pik die het spannend vindt om geil met mij de liefde te bedrijven.
Ik wil graag een verzorgde vlotte man met lef ontmoeten, iets aan de mollige kant geen bezwaar, humor, ook gezellig. Het zou fijn zijn wanneer je een baan op niveau hebt,ik ben gestopt met werken, dus veel vrijetijd om leuke dingen te doen. Ik kan wel verplaatsten maar als je te ver woont vind ik het fijner
Geile oma's die nog op zoek zijn naar lekkere mannen in andere regio's
Sonja53Single, 63 jaar · Amsterdam
ik ben goed verzorgd ,heel eerlijk, heb humor en een hond chihuahua
BellStell, 60 jaar · Vilsteren
Jij neukt mij met je grote pik wanneer ik er zin in heb, en je stopt niet alvorens ik helemaal tevreden ben over jouw prestaties.
Martine1954, 63 jaar · Haalderen
Ik zoek een vrolijke man die houd van uitgaan en dol op dieren is. En zelf met leuke activiteiten komt, kun je ook lekker koken?
Maniasurfster, 61 jaar · Heusden
Kan jij discreet zijn, en op plekjes komen waar we lekker los kunnen gaan?
Lovechanel56, 61 jaar · Huis ter Heide
Als je me de beste seksuele ervaring kunt geven die ik kan vinden, denk ik dat we echt van elkaar kunnen genieten. Ben je nu geïnteresseerd
Isabella1953, 64 jaar · Gent
Misschien heeft het leven je af en toe niet echt goede kaarten in de handen gegeven maar tijden veranderen...geef de liefde
Monamour, 62 jaar · Beveren
Gewoon een vrolijke, lieve, eerlijke en zorgzame man ,die positief in het leven staat en niet spiritueel of zweverig is.
Carrrly, 63 jaar · Oudenaken
Ik zoek de man van mijn dromen. Heb ik dat wel verdiend? Ben jij lief, eerlijk en open? Stuur me dan een berichtje.