Man die een onweerstaanbare vrouw zoals ik kan accepteren. Een man die dankbaar kan zijn omdat ik hem alles laat doen wat hij wil. Een man die me nooit zal verlaten voor een onzinnige reden die hij heeft.
Een vrijgezelle man, die ook niet meer alleen wilt zijn. Een vrouw zoekt voor een gezellige tijd samen, want samen is toch leuker dan alleen? Als jij dat ook vind stuur je mij dan een berichtje?
Geile oma's die nog op zoek zijn naar lekkere mannen in andere regio's
Belgieboven, 62 jaar · Boutersem
Een man die het ook leuk vind om dingen te doen. Geen man waar niets in zit en die nergens zin in heeft, want ik ben vrij actief
Mynameisbont, 60 jaar · Arnemuiden
Geile man. Help me de jeuk de baas te worden.
FunnFiona, 60 jaar · Overslag
Ben je er voor mij als de tijd daar is? Ik wil bij een volwassen man zijn die veel ervaring heeft met seks. Wat kun je voor mij doen?
InHuisNu, 64 jaar · s Gravenwezel
U bent lekker ondernemend en hebt ook veel vrije tijd. U houd ook van ontspannen en geniet net zo van een wandeling als van en
Pastrami, 63 jaar · Amerongen
Knap, lief en zien in seks. Ook romantish en gezellig maar belangrijk is aardig en sociaal.
Dinagera, 60 jaar · Leeuwarden
Je kan mij vragen wat me uniek maakt. Je gaat graag naar het strand en je zult geen grove dingen zeggen als ik mijn eendelige
Comfortabele, 64 jaar · Groningen
Een leuke en spontane man die geniet van een stiekem onderonsje. Een relatie zoek jij ook niet maar wel spanning en avontuur.
GreatDonna57, 60 jaar · Millingen aan de Rijn
In de bloei van mijn leven nog en toch weer alleen. Ik zit best goed in mijn vel. Lekker energiek en alles dus ja: wat ik zoek is