Ik hou van mannelijk gezelschap en daar ben ik hard naar op zoek. Ik vind het zo fijn om niet meer alleen te zijn en daarom heb ik er ook veel voor over. Denk jij nu wat ik denk?
Ben jij een gezellige en warme man en mis jij net als ik de warmte en de liefde, en zou je net als ik weer de moeite willen doen voor een mooi persoon in je leven, samen er op uit gaan en genieten van de kleine en mooie dingen, dan hoop ik snel een bericht te krijgen.
Man die een onweerstaanbare vrouw zoals ik kan accepteren. Een man die dankbaar kan zijn omdat ik hem alles laat doen wat hij wil. Een man die me nooit zal verlaten voor een onzinnige reden die hij heeft.
Geile oma's die nog op zoek zijn naar lekkere mannen in andere regio's
EstellaStella, 60 jaar · Lelystad
Ik van op mooie mannen die weten dat ze er mogen zijn. Een man die houd van de liefde. Een man die lief is en ook complimenten kan
ChristynNL, 64 jaar · Heerlen
Tikje stoer, gezellig, spraakzaam, zelfvertrouwen (tot het arrogante aan toe, maar net weer niet te arrogant).
Cassandra I, 63 jaar · Rotterdam
zoek bi-vrouw of stel waarvan vrouw ook bi
Blandjee1955, 62 jaar · Terneuzen
Ben jij een onconventionele aantrekkelijke man met een vrije en jongensachtige geest? Houd je van stoeien en kun je nog dollen?
GranCora, 64 jaar · Roswinkel
Ik zoek een man die van gezelligheid houdt. Ik vind intiem contact ook belangrijk en zal een goede zoen nooit afkappen! En
Romane59, 63 jaar · Machelen
Een gezonde en gezellige man, hygiene staat bij mij hoog in het vaandel. Iemand die mij accepteert zoals ik ben, eerlijk en
Dilara1956, 61 jaar · Jabbeke
Ik zoek een man, die zelfverzekerd is, zelfvertrouwen uitstraalt, niet bang is om ook emotie te tonen, intelligent is, die
Comfortabele, 64 jaar · Groningen
Een leuke en spontane man die geniet van een stiekem onderonsje. Een relatie zoek jij ook niet maar wel spanning en avontuur.