Vertel me wat je met me wil doen en wat je met me gaat doen. Wie weet laat ik dan wel wat voor jouw neusje op de grond vallen zodat je lekker uitzicht hebt.
Man die een onweerstaanbare vrouw zoals ik kan accepteren. Een man die dankbaar kan zijn omdat ik hem alles laat doen wat hij wil. Een man die me nooit zal verlaten voor een onzinnige reden die hij heeft.
Ik ben gewoon en heb eigenlijk geen rare uitspattingen. Kan goed alleen zijn maar dan mis je toch dat stukje aandacht om je heen. En dat kan jij mij misschien geven. Leer ik jou ook kennen?
Heb je wat nodig is om bij mij te zijn en om mij te bevredigen? Als je dat kunt doen, weet ik zeker dat dit goed voor ons beide zal zijn. Wat zijn de ondeugende dingen die je in je hoofd hebt?
Geile oma's die nog op zoek zijn naar lekkere mannen in andere regio's
Chou1954, 63 jaar · Nieuwenrode
Wat hoop ik te vinden? Nou Iemand die open, eerlijk, lief, spontaan, trouw, respectvo en vooral, romantisch is, waar ik een
Aureool, 62 jaar · Gent
Je bent rustig, vrolijk, vrijgevig, sociaal, gevoelig en je weet hoe je een vrouw moet behandelen dan ben je mijn date. Durf
Adeleisgeil, 61 jaar · Almere
Geil ben je en je kan soms een klein beetje hardhandig zijn en je wilt best mijn broekje en bh van me aftrekken. Natuurlijk niet
Roos5310, 64 jaar · Maastricht
Een lieve betrouwbare man die het leven alleen zijn ook zat is. Ik zoek geen man met een relatie want ik wil je wel voor mezelf
Jenifer, 63 jaar · Amersfoort
hallo ik zoek via deze weg een lieve vrolyke spontane goeduitziende man tussen de 45 en 55jaar dus ik zou zeggen reageer alleen
Sjiekenstijlvol, 64 jaar · Nieuwegein
Een charmante persoonlijkheid die een goed gesprek niet uit de weg gaat. Samen een kaartje leggen, een partijtje spelen
Grotelach, 63 jaar · Kapellen
Een leuke charmante man, met een goede achtergrond, dat wil zeggen: U heeft uwe zaken goed op orde, privé zowel zakelijk.
Sunanita, 62 jaar · Aarsele
Ik zit in een seksuele piek, kun jij mij daar in laten blijven?