Heb je wat nodig is om bij mij te zijn en om mij te bevredigen? Als je dat kunt doen, weet ik zeker dat dit goed voor ons beide zal zijn. Wat zijn de ondeugende dingen die je in je hoofd hebt?
Je bent niet van de vereniging pleur maar neer show zoals mijn toekomstige ex die alle achter zich neer gooit en met blubber schoenen door huis loopt en nog het lef heeft om te vragen of ik een biertje kan pakken.
Geile oma's die nog op zoek zijn naar lekkere mannen in andere regio's
Lenszz, 62 jaar · Begijnendijk
een echte eerlijke man,dat staat bij mijn boven aan,ook in goede en slechte tijden elkaar steunen. dat vind ik zeer belangrijk.
Riavandepont, 61 jaar · Kapelle
Ik zoek gewoon een man die onderhoudend is en wat te vertellen heeft en dat mag over van alles en nog wat zijn; je werk, hobby
LuckyCarol, 62 jaar · Waarloos
Ik ben op zoek naar een vriend zonder voorwaarden, geen verwachtingen, geen verplichtingen. Gewoon puur vriendschap en
Pola57, 61 jaar · Heerlen
volgt
Mynameisbont, 60 jaar · Arnemuiden
Geile man. Help me de jeuk de baas te worden.
Patsboemhier, 61 jaar · Nijmegen
Je bent spontaan, vooruit kijkend en blijf niet haken. Je gaat voor wat je wilt hebben in het leven.
Adeleisgeil, 61 jaar · Almere
Geil ben je en je kan soms een klein beetje hardhandig zijn en je wilt best mijn broekje en bh van me aftrekken. Natuurlijk niet
Hopmarjanneke, 61 jaar · Mechelen
Een rustige man die het leuk vind om dingen te ondernemen en die een goed gesprek niet uit de weg gaat. Kinderen zijn uiteraard