Je moet lief tegen me zijn, je bent romantisch en je zou me ergens anders heen brengen of naar een leuke plek die ik nog nooit eerder ben geweest. Je kunt me laten glimlachen.
Ik ben weinig thuis, maar als ik thuis ben hou ik wel van romantisch aandacht van een man. Ik ben 2 keer getrouwd geweest en ik begin er geen 3de keer aan die onzin. Ik ben wel op zoek naar een leuke relatie voor langere tijd
Man die een onweerstaanbare vrouw zoals ik kan accepteren. Een man die dankbaar kan zijn omdat ik hem alles laat doen wat hij wil. Een man die me nooit zal verlaten voor een onzinnige reden die hij heeft.
Geile oma's die nog op zoek zijn naar lekkere mannen in andere regio's
Basicinstinct, 61 jaar · Drachten
Bereid om me opdrachten te geven, te vernederen en te straffen wanneer ik U niet naar behoren behaag.
CentrumRdam, 61 jaar · Rotterdam
Heb je interesse in me? Dan zie ik je berichtje wel tegemoet. Ik hoop wel dat je er werk van maakt en niet zo'n standaard openingszinnetje
Houvanspanning, 60 jaar · Gent
Jij bent een niet meer zo jonge maar nog zeer actieve man die weet hoe een vrouw te verwennen.
Sylwil1955, 61 jaar · Kortenhoef
Ja wat zoek ik in een man eigenlijk alles ik kan beter zeggen wat ik niet zoek dan ben ik sneller klaar. Dus wat ik niet zoek is:
MaraHot, 60 jaar · Kortrijk
Wat ik van jou vraag is dat alles discreet is. Je mij wil mee nemen naar een seks wereld die ik niet ken en alles nieuw is. Als er
Beniktemin, 61 jaar · Brugge
Een liefdevolle man die weet waar hij aan begint.
Lauren5503, 62 jaar · Oudenaarde
Ja je denkt er eigenlijk hetzelfde over als ik. Door te praten met elkaar kunnen we er achter komen wat we nog meer met elkaar
Winnaar, 62 jaar · Bommershoven
Je houdt van lange sex, vluggertjes zijn niet aan jou besteed. je wilt ook graag sex op een andere plaats dan de slaapkamer.