.. Jij moet een lekker jongen zijn, die stevig is en van harde seks houdt. Ik ben niet het type meisje dat er van houdt om er even overheen te gaan .... en dan klaar. Als ik seks heb wil ik dat wel lekker lang en hard. Ik hou ook niet van de jongens die 1x klaar komen en dan inzakken. Ik wil gewoon echte seks.
Je bent een nette man, die met mij nog een mooie toekomst op wil bouwen. Je bent positief en ondernemend. Ik kan nu wel een hele waslijst neer schrijven maar ik zou het fijner vinden om dit te ontdekken als we samen zijn.
Je hoeft echt niet met mij op wereldreis of extreme activiteiten te gaan doen. Die tijd heb ik al gehad, haha! Maar een leuk gesprek, iemand die altijd achter mij staat en humor houden me op de been! Kan ik op je rekenen?
Ik zoek een jongensachtige man. Liefst iemand die ook van muziek houdt. Iemand die het leuk vindt dingen te ondernemen. Zoek iemand die in de buurt van Uden woont.
Geile oma's die nog op zoek zijn naar lekkere mannen in andere regio's
SweetErin, 63 jaar · Beekbergen
Ik wil dat je een luisteraar bent. Ik wil iemand die werkgericht is en een goed denkvermogen heeft. Ik wil dat iemand in alle
Lavendelolie, 60 jaar · Dalfsen
Jij kunt er van genieten als ik voor jou kook of iets lekkers maken. Een man die graag in de watten gelegd wordt en daarnaast
Sweetoman54, 63 jaar · Tollembeek
Je moet me bij kunnen houden want ik ben nog erg actief. Ik wil dat je wat tijd met me doorbrengt. Als je dat doet, weet ik zeker
Abertha, 63 jaar · Heerlen
Sjiekenstijlvol, 64 jaar · Nieuwegein
Een charmante persoonlijkheid die een goed gesprek niet uit de weg gaat. Samen een kaartje leggen, een partijtje spelen
OuweGewoonte, 64 jaar · Diepenheim
One night standers sla mijn profiel maar over. Wij hebben allemaal een verleden met een rugzak. Wat ik wel weet; Het verleden
Monamour, 62 jaar · Beveren
Gewoon een vrolijke, lieve, eerlijke en zorgzame man ,die positief in het leven staat en niet spiritueel of zweverig is.
Clara1211, 61 jaar · Rozenburg
Wil jij mijn appeltaart uit proberen? Ben jij die gezellige en lieve man die ik graag in mijn leven wil hebben? Dan hoor ik graag