De man die heel avontuurlijk ingesteld is. Ja, daar ben ik naar op zoek. Iemand die respect heeft voor anderen hun mening en gevoelens. Iemand die dus makkelijk een spel meespeelt of zich makkelijk kan aanpassen. Dan is je uiterlijk helemaal niet belangrijk voor mij.
Ben jij een gezellige en warme man en mis jij net als ik de warmte en de liefde, en zou je net als ik weer de moeite willen doen voor een mooi persoon in je leven, samen er op uit gaan en genieten van de kleine en mooie dingen, dan hoop ik snel een bericht te krijgen.
Heb je wat nodig is om bij mij te zijn en om mij te bevredigen? Als je dat kunt doen, weet ik zeker dat dit goed voor ons beide zal zijn. Wat zijn de ondeugende dingen die je in je hoofd hebt?
Geile oma's die nog op zoek zijn naar lekkere mannen in andere regio's
Yootjecootje, 61 jaar · Zwijndrecht
Ongeveer dezelfde leeftijd en die leuke grappen kan maken hou ik wel van.
GooischeVrouw, 60 jaar · Laren
Graag ontmoet ik een man waarmee ik veel kan lachen. Een man tussen de 45 en 112 jaar (113 mag ook) Een man die eerlijk is, ondernemend
Hellupp, 63 jaar · Nederhasselt
Hoe zit dat bij jou? Ook alleen, weduwnaar, gescheiden? Je kent het wel, elke avond alleen, elke dag alleen. Het houdt niet
FunnFiona, 60 jaar · Overslag
Ben je er voor mij als de tijd daar is? Ik wil bij een volwassen man zijn die veel ervaring heeft met seks. Wat kun je voor mij doen?
Ginnie195507, 62 jaar · Groningen
Denk jij dat je in mij wel de ware ziet of wil je me leren kennen, dan hoop ik dat ik een berichtje van je krijg, ik ben in ieder geval
Kermisklant, 61 jaar · Everberg
Lieve en sociale man
Gerdje, 61 jaar · Merelbeke
Je moet vrij zijn om problemen gewoon te laten gaan en moet ook een oortje kunnen dienen op hetgeen wat ik of een andere te zeggen
Sjiekenstijlvol, 64 jaar · Nieuwegein
Een charmante persoonlijkheid die een goed gesprek niet uit de weg gaat. Samen een kaartje leggen, een partijtje spelen