Bedenkend dat ik lange tijd niet met een man samen ben geweest, zijn sommige dingen voor mij niet belangrijk. Ten eerste ben ik niet op zoek naar een vaste liefdes relatie, die tijd heb ik gehad. Een gezellig gespreksmaatje is altijd leuk, maar er moet wel een klik zijn. Het gaat mij uitsluitend om een seksuele
Je bent niet van de vereniging pleur maar neer show zoals mijn toekomstige ex die alle achter zich neer gooit en met blubber schoenen door huis loopt en nog het lef heeft om te vragen of ik een biertje kan pakken.
Geile oma's die nog op zoek zijn naar lekkere mannen in andere regio's
Kousjes, 60 jaar · Tienen
Absolute discretie!
Miranan, 62 jaar · Gent
Over jou kan ik kort en krachtig zijn. Ik ben niet zomaar een vrouw die je over de leuning van de bank gooit en flink op los gaat.
KuntUZaterdag, 60 jaar · Essen
Ben jij een gezellige man, sta jij op en om mij te leren kennen en te zien wat er van kan komen en ben je zelfstandig want dat vind
KristinaSli, 61 jaar · Assen
Man om af en toe mee af te spreken voor sex.
Vlinder13, 61 jaar · Amsterdam
Volgt
Perfectiegeliefd, 60 jaar · Amsterdam
Lieve man
Sportieftype, 61 jaar · Meerhout
Wil jij mijn eenzame avonden vullen met liefde en genot en plezier?
Henriettamaria, 61 jaar · Zwolle
Je moet eerlijk zijn betrouwbaar gevoel voor humor beetje sportief en spontaan zijn. Samen kunnen wij dan een gezellige