Jij bent een leuke single man die goed in het leven staat en klaar is om echt een relatie aan te gaan. Het liefst een sociaal type wat ook van familie houdt en mij af en toe verrast met een spontane actie.
Ik wil graag een verzorgde vlotte man met lef ontmoeten, iets aan de mollige kant geen bezwaar, humor, ook gezellig. Het zou fijn zijn wanneer je een baan op niveau hebt,ik ben gestopt met werken, dus veel vrijetijd om leuke dingen te doen. Ik kan wel verplaatsten maar als je te ver woont vind ik het fijner
Een man moet leuk zijn, mannelijk, geen baard of tatoeages hebben. Voor mij is het zo cool om leuke mannen te ontmoeten. Maar ik wil ook een man die respect heeft voor een vrouw en die me altijd zal beschermen.