Het zou fijn zijn als jij van nature een rustig karakter hebt, maar als dat niet het geval is en het klikt toch, dan doe ik een stap naar voren in het onbekende. Houd jij mijn hand vast en kan ik jou onvoorwaardelijk vertrouwen?
Je hoeft echt niet met mij op wereldreis of extreme activiteiten te gaan doen. Die tijd heb ik al gehad, haha! Maar een leuk gesprek, iemand die altijd achter mij staat en humor houden me op de been! Kan ik op je rekenen?
Bedenkend dat ik lange tijd niet met een man samen ben geweest, zijn sommige dingen voor mij niet belangrijk. Ten eerste ben ik niet op zoek naar een vaste liefdes relatie, die tijd heb ik gehad. Een gezellig gespreksmaatje is altijd leuk, maar er moet wel een klik zijn. Het gaat mij uitsluitend om een seksuele