Ik wou dat we gewoon de hele dag in bed konden blijven en seks hebben. Vanavond gaan we doen wat ik wil doen. Maar maak je geen zorgen, het zal heel leuk zijn!
een man van rond mijn leeftijd of jonger, die genieten kan van een vrouw zoals mij, als seksmaatje en ook behoefte heeft aan een conversatie. geniet van het leven, maar ook voelt dat er meer is. leuk, gezellig en altijd zijn woordje klaar heeft in een grappige situatie. ik hou wel van een beetje humor
Een man moet leuk zijn, mannelijk, geen baard of tatoeages hebben. Voor mij is het zo cool om leuke mannen te ontmoeten. Maar ik wil ook een man die respect heeft voor een vrouw en die me altijd zal beschermen.
Je bent een nette man, die met mij nog een mooie toekomst op wil bouwen. Je bent positief en ondernemend. Ik kan nu wel een hele waslijst neer schrijven maar ik zou het fijner vinden om dit te ontdekken als we samen zijn.
Geile oma's die nog op zoek zijn naar lekkere mannen in andere regio's
ThereseM, 61 jaar · Nijlande
Je wilt de rest van je leven doorbrengen met een vrouw, je vind het niet erg dat ik wat ouder ben. En ik hoop dat we er samen een
Thebestgerda, 63 jaar · Berbroek
Als je interesse hebt in mij, laat me dat dat weten. Ik weet zeker dat we het leuk en spannend kunnen hebben samen. Ik wil alles
Nicegirl5706, 60 jaar · Roermond
Mijn voorkeur gaat uit naar een man die net zo zorgzaam en menslievend is als ik, ik heb een hekel aan mannen die zichzelf vooropstellen.
Karyn, 62 jaar · Gouda
Lastig want echt veel eisend ben ik niet
HLover, 63 jaar · Venray
Interesse? Stuur een bericht en ik zal zo spoedig mogelijk reageren
Barbara19530427, 64 jaar · Bambrugge
Je moet wel van sex houden en weten hoe je een vrouw moet behandelen. Ik hou wel van een knuffelbeer die me lekker stevig vast