Een man die weet hoe hij een kusje en zelfs een verzengende kus moet geven. Een man die heel gepassioneerd kan zijn in het ontvangen en geven van een zoen. Een man die mijn kus minnaar kan zijn.
Man die een onweerstaanbare vrouw zoals ik kan accepteren. Een man die dankbaar kan zijn omdat ik hem alles laat doen wat hij wil. Een man die me nooit zal verlaten voor een onzinnige reden die hij heeft.
Je hoeft echt niet met mij op wereldreis of extreme activiteiten te gaan doen. Die tijd heb ik al gehad, haha! Maar een leuk gesprek, iemand die altijd achter mij staat en humor houden me op de been! Kan ik op je rekenen?
Ik ben gewoon en heb eigenlijk geen rare uitspattingen. Kan goed alleen zijn maar dan mis je toch dat stukje aandacht om je heen. En dat kan jij mij misschien geven. Leer ik jou ook kennen?
Geile oma's die nog op zoek zijn naar lekkere mannen in andere regio's
StaceyMay, 62 jaar · Meppel
Leuke man die graag geniet en seks zoekt
Water Lelie, 61 jaar · Staden
Zie jij jezelf in de omschrijving over mij en denk jij mij speciaal te kunnen behandelen?? Zou ik graag willen dat je contact
Jolan1954, 63 jaar · Amstelveen
Iemand die lekker zichzelf is, daar hecht ik toch de meeste waarde aan. Dus je zou kunnen beginnen met te vertellen wat jou
Sportieftype, 61 jaar · Meerhout
Wil jij mijn eenzame avonden vullen met liefde en genot en plezier?
Dianatje, 61 jaar · Gistel
Volgt
Miches, 61 jaar · Lille
Ben jij een man die ook toe is aan iets vast met een leuke dame? Je bent net als ik ook zorgzaam, in elk geval wel een beetje en hebt
Anvers550622, 62 jaar · Antwerpen
Ge bent niet al te pietluttig in en om het huis er mag dan best wel eens wat rommeltjes liggen. ge vind het van de zotte om alle
Aafke1956, 61 jaar · Baaigem
Goede luisteraar en prater, niet uit op romantiek of seksuele gemeenschap, voor een goed gesprek, etentje of theaterbezoek.