Je bent een nette man, die met mij nog een mooie toekomst op wil bouwen. Je bent positief en ondernemend. Ik kan nu wel een hele waslijst neer schrijven maar ik zou het fijner vinden om dit te ontdekken als we samen zijn.
Alleen seks is nu in mijn gedachten en we gaan er ook voor. Ik hou ervan om de goede seks te hebben en dat is ook zo goed voor mij. Ik wil dat het gebeurt en ik moet ervoor gaan.
Ik zoek een jongensachtige man. Liefst iemand die ook van muziek houdt. Iemand die het leuk vindt dingen te ondernemen. Zoek iemand die in de buurt van Uden woont.
Geile oma's die nog op zoek zijn naar lekkere mannen in andere regio's
Rozenmeisje, 63 jaar · Nieuwegein
Lieve, leuke en vriendelijke man die ook van een goed boek houdt en net als ik nog vol in het leven staat. Genietend van de natuur
2keerweduwe, 64 jaar · Ter Apel
Een serieuze man die weet wat een vrouw nodig heeft en sex kan geven.
Lnnxx , 60 jaar · Kinrooi
Ik ben veel makkelijker op mijn gemak bij jou als jij ook een normale man zou zijn en wel actief met mij zou willen zijn op een
RozeDuster, 61 jaar · De Hoef
Geen bezwaar tegen naaktlopen, het liefste ook zelf iemand die dat ook regelmatig doet. Maar als je dat niet wilt is dat geen
GeelGrietje, 62 jaar · Brugge
Een vrij voelende man en die niet jaloers is.
Aafke1956, 61 jaar · Baaigem
Goede luisteraar en prater, niet uit op romantiek of seksuele gemeenschap, voor een goed gesprek, etentje of theaterbezoek.
SanneLimbo, 63 jaar · Geleen
Je bent een man die het leuk lijkt om eventueel met meerdere mannen tegelijk mij te neuken in alle gaatjes. Maar als je alleen
Sylwil1955, 61 jaar · Kortenhoef
Ja wat zoek ik in een man eigenlijk alles ik kan beter zeggen wat ik niet zoek dan ben ik sneller klaar. Dus wat ik niet zoek is: