Je moet eerlijk tegen me zijn en me vertellen dat je me leuk vindt, je zult me ??gelijk behandelen en iets aardigs met me doen, me het gevoel geven dat ik de enige vrouw ben die je ooit nodig zult hebben!
Een man moet leuk zijn, mannelijk, geen baard of tatoeages hebben. Voor mij is het zo cool om leuke mannen te ontmoeten. Maar ik wil ook een man die respect heeft voor een vrouw en die me altijd zal beschermen.
Man die een onweerstaanbare vrouw zoals ik kan accepteren. Een man die dankbaar kan zijn omdat ik hem alles laat doen wat hij wil. Een man die me nooit zal verlaten voor een onzinnige reden die hij heeft.
Alleen seks is nu in mijn gedachten en we gaan er ook voor. Ik hou ervan om de goede seks te hebben en dat is ook zo goed voor mij. Ik wil dat het gebeurt en ik moet ervoor gaan.
Geile oma's die nog op zoek zijn naar lekkere mannen in andere regio's
KKarin, 62 jaar · Assen
Wat ik van jullie verwacht is ongeveer het zelfde waar ik van hou
Pola57, 61 jaar · Heerlen
volgt
Nicegirl5706, 60 jaar · Roermond
Mijn voorkeur gaat uit naar een man die net zo zorgzaam en menslievend is als ik, ik heb een hekel aan mannen die zichzelf vooropstellen.
Belgieboven, 62 jaar · Boutersem
Een man die het ook leuk vind om dingen te doen. Geen man waar niets in zit en die nergens zin in heeft, want ik ben vrij actief
MarVeen53, 64 jaar · Vinkeveen
Jij bent een positief ingesteld persoon, van mij mag je dik zijn, dun zijn, het maakt me echt niks uit, als je maar de zon ziet
Marianuit56, 61 jaar · Woudenberg
Begrijp jij hoe het is om lang alleen geweest te zijn, en zou jij ook graag weer een gedeelte samen willen meemaken? Is het voor
Danna1957, 60 jaar · Leeuwarden
Ben jij die liefdevolle man?
Maniasurfster, 61 jaar · Heusden
Kan jij discreet zijn, en op plekjes komen waar we lekker los kunnen gaan?