Misschien mis jij die ook wel? Dat zou dan wel heel erg fijn zijn want dan heb ik het geluk dat je misschien wel met mij zou willen daten en dat wij er samen iets uit kunnen laten groeien. Dat zou wel echt heel erg fijn zijn toch voor ons allebei?
Man die een onweerstaanbare vrouw zoals ik kan accepteren. Een man die dankbaar kan zijn omdat ik hem alles laat doen wat hij wil. Een man die me nooit zal verlaten voor een onzinnige reden die hij heeft.
Ben jij een gezellige en warme man en mis jij net als ik de warmte en de liefde, en zou je net als ik weer de moeite willen doen voor een mooi persoon in je leven, samen er op uit gaan en genieten van de kleine en mooie dingen, dan hoop ik snel een bericht te krijgen.
Geile oma's die nog op zoek zijn naar lekkere mannen in andere regio's
Anne-marie, 63 jaar · Grimbergen
zoek één iemand met wie ik een babbel kan slagen, een glasje drinken, en de alle daagse dingen samen delen…….
Marie-Lisa, 64 jaar · Heibloem
Een charmante voorbeeldige man die een vrouw het hof weet te maken. Die zijn er toch nog wel?
Tresebeest, 60 jaar · Sneek
Je hebt graag wat in je handen en houd van strelen, likken en zoenen.
Theodorax, 62 jaar · Alphen
Gewoon gezellige mannen, mannen met humor, dus gewoon leuke mannen
Zoetjes, 61 jaar · Borssele
Je moet gewillig zijn en niet bang voor nieuwe dingen. Wees gerust, wij hebben geen ervaring dus dat hoef jij ook niet te hebben.
Gootmar, 64 jaar · Driekapellen
Ik heb al vroeg in het leven geleerd dat uiterlijk echt niet alles is, je weet niet wat er in iemand zijn of haar hart speelt,
Dikkepret195703, 60 jaar · Zevenhoven
Jij: nuchtere, eerlijke man die stevig in z'n schoenen staat, graag initiatief neemt en een leuk eigen leven heeft, maar
InHuisNu, 64 jaar · s Gravenwezel
U bent lekker ondernemend en hebt ook veel vrije tijd. U houd ook van ontspannen en geniet net zo van een wandeling als van en