Ik zou graag een man vinden die nog een beetje sportief is. Ik val niet op jongere mannen, ik hou er niet van. Een volwassener man trekt meer aandacht.
Graag wil ik iemand ontmoeten ,die met mij de mooie en minder mooie momenten in het leven wil delen en hopelijk gevoel voor humor heeft .Die ook van reizen ,stedentrips en overwinteren houd.
Op mijn leeftijd heb je niet zoveel eisen meer. Wat ik graag wil in een man is een maatje, iemand die net als ik geniet van andere landen verkennen, lekker eten, lekker wandelen, fietsen, of gewoon samen tegen elkaar aan te kruipen op de bank en in bed. Dat is wat ik nu heel erg mis. Vrienden heb ik genoeg maar
Geile oma's die nog op zoek zijn naar lekkere mannen in andere regio's
Poppiedopje, 69 jaar · Eigenbilzen
Ik ben vooral op zoek naar vriendschap, een verzorgde man. Makkelijk in de omgang. Liever groter dan mij, daar hou ik wel van.
Lieverdje59, 65 jaar · Den Haag
JosjeX, 69 jaar · Aalst
Jong van geest, spontaan, speels en in de mogelijkheid om naar mij toe te komen.