Uiteraard heb ook jij jouw goede en minder goede eigenschappen. Wij zijn mensen en niemand is perfect. Al denken sommigen helaas wel dat ze dat zijn. Jij bent een echte man, niet eentje die zich achter zijn verleden verschuilt. Jij mag graag eten, maar het alleen koken dat staat jou wat tegen. Misschien leuk om dat een keer samen te doen.
Zou graag een lieve,eerlijke,spontane,sociale gezellige goed geklede en verzorgde man leren kennen die precies weet wat hij wil in zijn leven en ervoor wil gaan als de klik er van 2 kanten ook is. Gewoon voor elkaar open proberen te staan en elkaar toelaten ook al is het soms een beetje eng, maar wie weet
Het belangrijkste vind ik toch wel dat je je kan vinden in wat ik schrijf over mezelf. je bent positief ingesteld, zit niet verlegen om een praatje of een grapje en weet andere mensen naar waarde te schatten.