Het belangrijkste vind ik toch wel dat je je kan vinden in wat ik schrijf over mezelf. je bent positief ingesteld, zit niet verlegen om een praatje of een grapje en weet andere mensen naar waarde te schatten.
Geile oma's die nog op zoek zijn naar lekkere mannen in andere regio's
Jolandaaaxxx, 65 jaar · Massemen
Een man die openstaat voor een leuk gesprek en fijne momenten zonder meer...
Tanterie, 65 jaar · Ossenwaard
Laten we eerst maar eens zien of het klikt.
Allesisanders, 66 jaar · Machelen
Een man die gezelligheid zoekt
Isandeh, 66 jaar · Goutum
Het is nooit te laat voor een oude dame, toch? Ik zoek liefde en vriendschap. Ik breng graag mijn tijd door met een goede metgezel.
Gerda64, 69 jaar · Hasselt
lieve humorvolle oprechte man gezocht voor vriendschap en als het klikt een innige langdurige lat-relatie.
SammieJo, 66 jaar · Huis ter Heide
Ik zoek een lieve open man, met gevoel voor humor. Hij is empathisch en laat mij in mijn waarde. Hij is sociaal en gaat graag
Laetitia1951, 66 jaar · Buggenhout
Actieve, verzorgde, attente man met een dosis humor en realiteitszin. Graag single en het liefst in de buurt wonend aangezien
Lacey48, 69 jaar · Beersel
Graag zou ik een eveneens zelfstandige,niet alledaagse en goed verzorgde man ontmoeten. Tikje Bourgondisch zou leuk zijn!