De leeftijd van sprookjes zijn we al voorbij geloof ik. En daar wil ik ook absoluut niet meer in geloven. Mijn prins bestaat niet. Er is alleen een man op de aardbol die net als ik gaat voor een hart van goud en in de kleine dingen van het leven zijn geluk haalt.
Ik zou graag een man vinden die nog een beetje sportief is. Ik val niet op jongere mannen, ik hou er niet van. Een volwassener man trekt meer aandacht.
Op mijn leeftijd heb je niet zoveel eisen meer. Wat ik graag wil in een man is een maatje, iemand die net als ik geniet van andere landen verkennen, lekker eten, lekker wandelen, fietsen, of gewoon samen tegen elkaar aan te kruipen op de bank en in bed. Dat is wat ik nu heel erg mis. Vrienden heb ik genoeg maar