Leeftijd speelt voor mij niet bepaald een grote rol, maar ik snap best dan een man van mijn leeftijd minder verlegen is dan iemand van bijvoorbeeld 35 jaar. Begrijp me niet verkeerd, seks is lekker, maar ik wil niet dat de sfeer al dood valt bij de ontmoeting.
Een man die de lege gat in mijn leven weer opvult. Ik wil je graag leren kennen en langzamerhand een relatie met jou opbouwen. Laat mij maar weten als jij dat ook wilt.
Wij zoeken een rustige type, staat voor veel open, dus ook eventueel een trio. natuurlijk kunnen wij ook gewoon met z'n tweeën aan de gang als het ware. Maar dan wel als een soort van opwarmertje. Als je alleen met mij wil, staat dat eventueel wel open voor discussie.
Een man die nog fit is en zich nog heerlijk jong voelt. Durf je nog een beetje spannend te zijn, en leuke dingen te ondernemen dan doe ik dat graag met jou als de klik er is.
Geile oma's die nog op zoek zijn naar lekkere mannen in andere regio's
MariannedeB, 65 jaar · Goetsenhoven
Wat ik heel graag zou willen : een boeiende, zorgzame en trouwe partner met wie ik dit kan delen.
MariieXlove, 68 jaar · Elewijt
Ik wil dat je je angsten onder ogen ziet. Ik wil dat je reist naar de plaatsen waar je van droomt. Ik wil dat je eindeloze herinneringen
ShakeSpeare, 65 jaar · Emmeloord
Zou het leuk vinden een man/maatje/vriend te ontmoeten waar ik duidelijk een click mee heb, of chemie, om vervolgens gezellige
Genny 1950, 67 jaar · Houtave
Je hoeft geen geweldige mooie man te zijn, als je maar lief bent. En tijd voor me hebben. Ik vind het niet erg als je ook iemand
Schoonvlaamsche, 67 jaar · Beveren
Wat liefde aangaat ook een beetje een laatbloeier of misschien een mislukte relatie achter de rug dat maakt mij niet veel
Rieneke69, 66 jaar · Breukelen
Je staat open voor bondage maar dan wel op een soft manier, je bent niet extreem. Nee is nee en dat geld voor beide. Je wilt seks!
RoodBorstje, 65 jaar · Meppel
Leuke man die weet hoe hij zijn pik moet gebruiken. Wel een verzorgd uiterlijk en je moet van regelmatig sex houden
MargreetSingle, 68 jaar · Dronten
Ja dat weet ik nu even niet op te noemen allemaal!