Ik wil een perfecte tijd in bed met je doorbrengen. Als je van seks houdt en als het goed voelt, dan doen we het vaker. Ik wil er echt voor gaan, want ik doe nu al zolang zonder dat ik niet weet hoe lang ik nog zonder kan.
Jij bent iemand die zich goed kan in leven in een ander. Een lieve man die weinig woorden nodig heeft maar mij goed aan kan voelen. Ik val op types die een charismatische uitstralingen hebben en charmant zijn. Goed verzorgd vind ik echt heel erg belangrijk.
Geile oma's die nog op zoek zijn naar lekkere mannen in andere regio's
Hedwig1953, 63 jaar · Schiedam
Wil je samen met mij lekker gek doen en weleens iets anders meemaken dan het standaard uit eten gaan en we zien wel wat er gebeurt
Kousjes, 60 jaar · Tienen
Absolute discretie!
Grijskleurtje, 64 jaar · Reusel
Je hebt ook (veel) vrije tijd, je bent een optimistisch persoon en je bent ook warm en attent.
VrolijkeKerst, 62 jaar · Westmaas
Geen vaste relatie, allen voor de tijd dat mijn man weg is. Niet te veel persoonlijke details delen of verliefd worden. Hierdoor
FunnFiona, 60 jaar · Overslag
Ben je er voor mij als de tijd daar is? Ik wil bij een volwassen man zijn die veel ervaring heeft met seks. Wat kun je voor mij doen?
Tragestart, 61 jaar · Sevenum
geile beer
Aafke1956, 61 jaar · Baaigem
Goede luisteraar en prater, niet uit op romantiek of seksuele gemeenschap, voor een goed gesprek, etentje of theaterbezoek.
Marialady, 62 jaar · Boornbergum
Ik zoek iemand voor wat gezelschap, ik voel mij af en toe toch wel eenzaam op sommige momenten. En ik zou dan graag iemand willen