Ik ben op zoek naar een volwassen persoon die een vriend en een metgezel voor mij kan zijn. Niets dat serieus is of niet hoeft te zijn, alleen maar vrienden zijn, buiten eten, een praatje maken of concerten kijken.
Graag ontmoet ik een man waarmee ik veel kan lachen. Een man tussen de 45 en 112 jaar (113 mag ook) Een man die eerlijk is, ondernemend en met een charmante uitstraling. Ik vind grijs haar prima bij een man dus mooi laten zo.
Je gaat graag een avondje uit. Je wilt veel samen ondernemen maar hebt ook je eigen dingen. Je houd van wandelen en dan bedoel ik niet alleen een blokje om! Het belangrijkste is dat je jezelf blijft en je niet anders voor gaat doen dan je bent!
Je kan het goed met iedereen vinden je houd er ook wel van om eens dingen te onder nemen maar hebt de mentaliteit van niets moet alles mag, en je vind het niet vervelend als ik mijn zon bezoeken ga.
Geile oma's die nog op zoek zijn naar lekkere mannen in andere regio's
TeLangAlleen57, 60 jaar · Delfzijl
Je bent een eerlijke man met het hart op de juiste plek. Ik kan hier nu wel een heel wensen lijstje opmaken, maar ik ontdek je
Miranan, 62 jaar · Gent
Over jou kan ik kort en krachtig zijn. Ik ben niet zomaar een vrouw die je over de leuning van de bank gooit en flink op los gaat.
Isabella1953, 64 jaar · Gent
Misschien heeft het leven je af en toe niet echt goede kaarten in de handen gegeven maar tijden veranderen...geef de liefde
Bibiboes, 63 jaar · Gavere
Ben opzoek naar een man die me iets te bieden heeft XXX.
MelkKoe, 64 jaar · Broeksterwoude
Je houd niet van klein en dat bedoel ik op alle gebieden. Ik ben nogal groot van boven. Meer om van te houden toch. Verder ben
NJ1956, 60 jaar · Maastricht
Ben jij een match?
Tomboy0, 63 jaar · Maastricht
Volgt
Margotzorg, 60 jaar · Hengelo
Hou je van een ondeugende vrouw die best wel in is voor spannende dingen, dan moet je zeker even reageren. Ik ben ook te vinden