Ben geïnteresseerd in Cultuur, Kunst, Muziek luisteren/spelen. Zou graag willen dat mijn toekomstige maatje daar ook in geïnteresseerd is. Mag uiteraard ook zijn eigen hobby's uitoefenen. We kunnen elkaar ook aanvullen. Hoe leuk is dat? Nee hoor ik maak een grapje, wees jezelf en lief voor de mensen om je heen en oh ja, stuur me een mailtje!
Een man die bij mij zou kunnen zijn als hij zin heeft in wat leuks te ondernemen. Een man die ook graag nieuwe dingen probeert of er nieuwsgierig naar is en ook nog veel wilt ontdekken, samen met mij. Een man die alles makkelijk aankan omdat hij zo'n rustig karakter heeft en niet makkelijk in paniek raakt.
Ik ben op zoek naar een verzorgde man, leeftijd niet belangrijk. Jij bent geen bankzitter en wil dingen doen en ondernemen, En dan heb ik het niet over wereldreizen maken maar gewoon genieten van een terrasje, lekker kletsen over van alles en nog wat, tentoonstellingen bezoeken of een stuk met de auto
Geile oma's die nog op zoek zijn naar lekkere mannen in andere regio's
WinifredC, 64 jaar · Exloo
Je moet begrijpen dat ik hier nog steeds niet goed in ben omdat ik net ben begonnen. En je leert me dingen die ik niet wist. Of
Buterblomke, 61 jaar · Lochem
Jij bent eerlijk en oprecht en kan mij geven wat ik graag wil, dan kan ik jou geven wat jij wilt geven wat je mist.
BescheidenDame, 60 jaar · Zevenaar
Weten hoe je met een bescheiden vrouw om wil gaan, niet te snel willen gaan met dingen
FFnaarLisse, 64 jaar · Lisse
Je bent spontaan gezellig en leuk.
Valkje570415, 60 jaar · Valkenburg
Het leven gaat heel snel en de dagen zijn druk en vol. Aan het einde van de dag is het toch fijn om een leuk vooruitzicht te hebben?
Rodelipjes, 60 jaar · Vroenhoven
Wie je bent, wat je bent en hoe je eruit ziet, dat is eigenlijk helemaal niet belangrijk. Of je wel of geen relatie hebt, dat
Tineke53, 64 jaar · Leeuwarden
Een leuke zorgzame lieve man met zijn hart op de goede plek. Eentje die ook bepaalde dingen mist en dat via deze weg wil uitproberen.
Goudasroem, 64 jaar · Gouda
Alles behalve een bankhangende bierdrinker die nog te lui is om de douche in te gaan. maar gewoon een man die vol in het leven