Voor jou is het glas halfvol ipv halfleeg, je hebt een sterk karakter en staat met je beide voeten in het leven. Het is voor jou ook niet nodig om elk weekend aan de bar te hangen maar vindt het wel leuk om onder de mensen te zijn.
Ik ben op zoek naar een verzorgde man, leeftijd niet belangrijk. Jij bent geen bankzitter en wil dingen doen en ondernemen, En dan heb ik het niet over wereldreizen maken maar gewoon genieten van een terrasje, lekker kletsen over van alles en nog wat, tentoonstellingen bezoeken of een stuk met de auto
Ik wil een perfecte tijd in bed met je doorbrengen. Als je van seks houdt en als het goed voelt, dan doen we het vaker. Ik wil er echt voor gaan, want ik doe nu al zolang zonder dat ik niet weet hoe lang ik nog zonder kan.