Hey lekkere gozer! :p Heb jij zin in een spannende meid zoals mij? Dan moet je ff een mailtje sturen en dan sturr ik jou een berichtje terug met een lekker extraatje!! Ben je geinteresseerd??? Dan zou ik niet te lang wachten ;)
Een man die bij mij zou kunnen zijn als hij zin heeft in wat leuks te ondernemen. Een man die ook graag nieuwe dingen probeert of er nieuwsgierig naar is en ook nog veel wilt ontdekken, samen met mij. Een man die alles makkelijk aankan omdat hij zo'n rustig karakter heeft en niet makkelijk in paniek raakt.
Wanneer je echt meer over me zou willen weten bestaat jouw mail niet uit een paar woorden maar maak je mij gelijk duidelijk wie ik dan zo voor me zou hebben geen poespas gewoon eerlijk je zelf blijven dat is denk ik dan toch echt wel het beste..
Graag ontmoet ik een man waarmee ik veel kan lachen. Een man tussen de 45 en 112 jaar (113 mag ook) Een man die eerlijk is, ondernemend en met een charmante uitstraling. Ik vind grijs haar prima bij een man dus mooi laten zo.
Geile oma's die nog op zoek zijn naar lekkere mannen in andere regio's
Ria De Hoop, 62 jaar · Utrecht
mogelijk matchen we en hebben we een aantal interesses die we kunnen delen
Annatuur, 64 jaar · Rosmeer
Waar ik niet van hou dat is dominantie en mensen die hun wil aan jou willen opleggen. Ook niet van mensen die Erotiek en een Hoog
Maargoed, 62 jaar · Honselersdijk
Reislustig is natuurlijk een ontzettend pluspunt. Maar waar het voornamelijk om draait is dat we samen een goede klik hebben
EllaLuvs, 62 jaar · Knokke
Ik ben op zoek naar een man die van wat plezier houd. Ik wil een vriend die wat tijd in me kan stoppen, dus als je altijd werkt,
BijdeKuip, 64 jaar · Rotterdam
Wees gewoon jezelf en dan ben je al goed genoeg voor mij. Voldoende aandacht en plezier maken is natuurlijk ook van belang.
AfMetDe, 63 jaar · Geersdijk
Ik zoek een man die durft! Niet iemand die verlegen of twijfelend langs de kant gaat staan en zijn grote kans daardoor mist.
AmouretteSingle, 62 jaar · Apeldoorn
Netjes en hygiënisch. Leeftijd onbelangrijk
HelmavanD, 62 jaar · Amersfoort
Een man die bij mij past is aardig en attent. Romantisch zou helemaal mooi zijn. Je bent iemand die rustig de tijd neemt om mij