Lief, oprecht, eerlijk, trouw en ga zo maar door dat zoekt toch iedereen maar het liefste zou ik hebben dat je mijn passie voor het theater met mij deelt.
Onderneem jij net als ik graag nieuwe uitdagingen, en jij vind het leuk om met beide handen in het avontuur te stappen voor een maatje om gezellig mee uit te gaan. Dan zijn wij perfect voor elkaar
Wanneer je echt meer over me zou willen weten bestaat jouw mail niet uit een paar woorden maar maak je mij gelijk duidelijk wie ik dan zo voor me zou hebben geen poespas gewoon eerlijk je zelf blijven dat is denk ik dan toch echt wel het beste..
Geile oma's die nog op zoek zijn naar lekkere mannen in andere regio's
SanneLimbo, 63 jaar · Geleen
Je bent een man die het leuk lijkt om eventueel met meerdere mannen tegelijk mij te neuken in alle gaatjes. Maar als je alleen