Om heel eerlijk te zijn wil ik bij een man zijn die bescheiden, slim en klaar staat om bij een nuchtere dame als ik te zijn. Je hoeft geen feestbeest te zijn en je hebt gewoon een geweldig gevoel voor humor.
Lief, oprecht, eerlijk, trouw en ga zo maar door dat zoekt toch iedereen maar het liefste zou ik hebben dat je mijn passie voor het theater met mij deelt.
Je bent op zoek naar een leuke vrouw. Waar gezelligheid echt boven alles gaat. Ik hou van koken en ook al heb ik wisselende tijden om te werken ik probeer altijd iets gezelligs en lekkers achter te laten in huis. Ben je ook een huiselijk type?
Een man die bij mij zou kunnen zijn als hij zin heeft in wat leuks te ondernemen. Een man die ook graag nieuwe dingen probeert of er nieuwsgierig naar is en ook nog veel wilt ontdekken, samen met mij. Een man die alles makkelijk aankan omdat hij zo'n rustig karakter heeft en niet makkelijk in paniek raakt.
Geile oma's die nog op zoek zijn naar lekkere mannen in andere regio's
Marie-Lisa, 64 jaar · Heibloem
Een charmante voorbeeldige man die een vrouw het hof weet te maken. Die zijn er toch nog wel?
GranCora, 64 jaar · Roswinkel
Ik zoek een man die van gezelligheid houdt. Ik vind intiem contact ook belangrijk en zal een goede zoen nooit afkappen! En
MaidStone, 63 jaar · Honselersdijk
Zie je er adembenemend uit en hou je van een spel van zijn tijd? Staat u ook open voor een langetermijnrelatie? Je hoeft niet
Lieveke1957, 60 jaar · Mortsel
Beetje zoals ik , graag ???
Mynameisbont, 60 jaar · Arnemuiden
Geile man. Help me de jeuk de baas te worden.
OostVlaanderen, 61 jaar · Gent
geen bijzondere wensen
Mariah57, 60 jaar · Herten
Jij begrijpt wat ik wil zeggen zonder dat ik het nog duidelijker uit hoef te leggen. Jij vindt het lekker en spannend om met
Willa4, 60 jaar · Arnemuiden
Een dierliefhebber alsjeblieft, en ik ben dol op koken, dus het zou prettig moeten zijn als je een enorme trek hebt. Teamspeler