Wie ben ik om eisen te stellen aan iemand? Ik hoop op een leuke klik. Niet alleen actieve dingen samen doen zoals bvb sporten maar een avondje lekker bankhangen kan ook. Onder het genot van een goed glas wijn een diepzinnig gesprek voeren over het ontstaan van het heelal.. Dat laatste is natuurlijk maar een grapje :)
Ik wil een perfecte tijd in bed met je doorbrengen. Als je van seks houdt en als het goed voelt, dan doen we het vaker. Ik wil er echt voor gaan, want ik doe nu al zolang zonder dat ik niet weet hoe lang ik nog zonder kan.
Ja wat zoek ik in een man eigenlijk alles ik kan beter zeggen wat ik niet zoek dan ben ik sneller klaar. Dus wat ik niet zoek is: een crimineel in de breedste zin van het woord, een oplichter die zich anders voor doet dan die is, iemand die geen respect voor anderen en andermans spullen heeft. Voor de rest is alles
Geile oma's die nog op zoek zijn naar lekkere mannen in andere regio's
Laurine1, 61 jaar · s-Heerenberg
Lieve, gezellige man waar ik fijn mee samen kan zijn. Op de bank samen een wijntje drinken, hapjes erbij en misschien een film
Flyduncan, 60 jaar · Antwerpen
Ik leer graag nieuwe mensen kennen om leuke dingen te beleven maar en tegelijkertijd vrij kritisch in nieuwe contacten;