Hopelijk ben je ook iemand die het leuk vind om iemand aan je zij te hebben. Alleen zijn is in het begin fijn, alleen op een duur mis je toch iets in het leven.
Wanneer je echt meer over me zou willen weten bestaat jouw mail niet uit een paar woorden maar maak je mij gelijk duidelijk wie ik dan zo voor me zou hebben geen poespas gewoon eerlijk je zelf blijven dat is denk ik dan toch echt wel het beste..
Je gaat graag een avondje uit. Je wilt veel samen ondernemen maar hebt ook je eigen dingen. Je houd van wandelen en dan bedoel ik niet alleen een blokje om! Het belangrijkste is dat je jezelf blijft en je niet anders voor gaat doen dan je bent!
Als je hier op zoek bent naar een grote liefde, kan ik je dat niet geven. Ik ben hier gewoon voor seks. Laten we van elkaar genieten. Ik weet zeker dat je ook van mij gaat genieten. Ben je op zoek naar hetzelfde als ik?
Geile oma's die nog op zoek zijn naar lekkere mannen in andere regio's
Claudia5605, 61 jaar · Harelbeke
Je herkent je in mijn verhaal dat je vrouw tijdens of na de zwangerschap geen sex met je wil en vind het lekker om je even uit te
SnoepReisje5305, 64 jaar · Appingedam
Ik zoek een man die ook de seks mist in zijn relatie. Of een man die vrijgezel is en alleen de lusten wil maar niet de lasten. Dan
Isabella1953, 64 jaar · Gent
Misschien heeft het leven je af en toe niet echt goede kaarten in de handen gegeven maar tijden veranderen...geef de liefde
Marie-Lisa, 64 jaar · Heibloem
Een charmante voorbeeldige man die een vrouw het hof weet te maken. Die zijn er toch nog wel?
Lenszz, 62 jaar · Begijnendijk
een echte eerlijke man,dat staat bij mijn boven aan,ook in goede en slechte tijden elkaar steunen. dat vind ik zeer belangrijk.
Pastrami, 63 jaar · Amerongen
Knap, lief en zien in seks. Ook romantish en gezellig maar belangrijk is aardig en sociaal.
Estherhottest, 64 jaar · Houten
Iedereen heeft seks nodig en ik wil dat ook, dus zoek ik een man die er helemaal voor wil gaan en alle dingen met me doet die ik
Taylor1005, 61 jaar · Lede
Ik wil een man vinden die daar prima in mee kan gaan, met de juiste normen en waarden uiteraard. Elkaar respecteren en er voor