Ik heb zelf veel mee gemaakt dus ik ben op zoek naar een man met leuke levenservaringen. Een soort levensles die hij al heeft gehad. Soms ben je op zoek naar iemand die je weer laten leven en die je vooruit laat kijken. Waardoor je weer over "later" gaat dromen. Ik ben op zoek naar zo'n man. Iemand die me doet vergeten wat mijn ex mij heeft aangedaan. Het enige dat ik wil krijgen is warmte en genegenheid.
Je bent op zoek naar een leuke vrouw. Waar gezelligheid echt boven alles gaat. Ik hou van koken en ook al heb ik wisselende tijden om te werken ik probeer altijd iets gezelligs en lekkers achter te laten in huis. Ben je ook een huiselijk type?
Je kan het goed met iedereen vinden je houd er ook wel van om eens dingen te onder nemen maar hebt de mentaliteit van niets moet alles mag, en je vind het niet vervelend als ik mijn zon bezoeken ga.