Ik zoek een leuke man die net zoals ik spontaan, aantrekkelijk, af en toe lekker gek en impulsief maar bovenal betrouwbaar is. Denk jij die leuke man te zijn waarmee ik een leuke vriendschap, relatie op kan bouwen, reageer dan!
Graag ontmoet ik een man waarmee ik veel kan lachen. Een man tussen de 45 en 112 jaar (113 mag ook) Een man die eerlijk is, ondernemend en met een charmante uitstraling. Ik vind grijs haar prima bij een man dus mooi laten zo.
Ben jij de man die ook een keertje wil komen genieten van de mooie dagen in mijn leven. Je moet er wel van houden om veel buiten te zijn. Ik kan daar erg veel van genieten. Kun jij dat ook dan hebben we een passie waar we beide van houden.
Onderneem jij net als ik graag nieuwe uitdagingen, en jij vind het leuk om met beide handen in het avontuur te stappen voor een maatje om gezellig mee uit te gaan. Dan zijn wij perfect voor elkaar
Geile oma's die nog op zoek zijn naar lekkere mannen in andere regio's
Tineke53, 64 jaar · Leeuwarden
Een leuke zorgzame lieve man met zijn hart op de goede plek. Eentje die ook bepaalde dingen mist en dat via deze weg wil uitproberen.
LoveLouise57, 60 jaar · Kaster
Leeftijd maakt eigenlijk niet zoveel uit. Je bent oud maar kan een beetje modern zijn. Je houdt van seks. Je houdt van missionaris-
Stout56, 61 jaar · Bakkeveen
Niet zoekende naar vastigheid liefde of een relatie maar naar plezier en seks.
Hmmmmlekky, 64 jaar · Tollebeek
Jij weet niet van ophouden als het op erotiek neerkomt
Maaarthaa, 60 jaar · Scheemda
Als je een vonk in mijn leven kunt toevoegen, ben je meer dan welkom om dit te doen. Ik wil gewoon wederzijds respect.
Happy5605, 61 jaar · Geleen
Ben jij niet opzoek naar vriendschap, maar echt een liefdevolle relatie? Dan ben je bij mij aan het goede adres.
Jenifer, 63 jaar · Amersfoort
hallo ik zoek via deze weg een lieve vrolyke spontane goeduitziende man tussen de 45 en 55jaar dus ik zou zeggen reageer alleen
GeleRoos, 61 jaar · Assen
Leuke spontane vent. Niet echt voorkeuren voor een uiterlijk, ik zeg altijd maar zo, op elk potje past een deksel toch? Ben