Waar ben jij naar op zoek? Dat wil ik graag weten...gewoon eerlijk zijn daarin is natuurlijk het beste, dat begrijpen we allebei toch? We zijn nog jong en we weten nooit hoe het loopt natuurlijk maar we kunnen wel de kans aangrijpen elkaar te leren kennen. Wie weet horen we bij elkaar of worden we op zijn minst heel goede vrienden.
Lief, oprecht, eerlijk, trouw en ga zo maar door dat zoekt toch iedereen maar het liefste zou ik hebben dat je mijn passie voor het theater met mij deelt.
Wanneer je echt meer over me zou willen weten bestaat jouw mail niet uit een paar woorden maar maak je mij gelijk duidelijk wie ik dan zo voor me zou hebben geen poespas gewoon eerlijk je zelf blijven dat is denk ik dan toch echt wel het beste..