voel jij je aangesproken, en heb jij geen problemen mee dat mijn vriend meekijkt. Waar wachten we dan nog op? je moet wel verzorgd zijn, hygienisch (na het plassen, handen wassen...) en wel geschoren. Verder sociaal, gezellig, een goed en vertrowud sfeertje kan creeeren
Jij bent iemand die zich goed kan in leven in een ander. Een lieve man die weinig woorden nodig heeft maar mij goed aan kan voelen. Ik val op types die een charismatische uitstralingen hebben en charmant zijn. Goed verzorgd vind ik echt heel erg belangrijk.
Een man die bij mij zou kunnen zijn als hij zin heeft in wat leuks te ondernemen. Een man die ook graag nieuwe dingen probeert of er nieuwsgierig naar is en ook nog veel wilt ontdekken, samen met mij. Een man die alles makkelijk aankan omdat hij zo'n rustig karakter heeft en niet makkelijk in paniek raakt.
Geile oma's die nog op zoek zijn naar lekkere mannen in andere regio's
Turbo560824, 61 jaar · Hoek van Holland
Ja dat is net zo lastig als mezelf omschrijven. Maar heb je wat van bovenstaande eigenschappen dan denk ik dat we heel ver komen.
Dropjuhxxx, 60 jaar · Moorsel
Ik verwacht van jou dat je van humor houdt en een tikkeltje gek bent...
Deviante, 60 jaar · Harelbeke
Een lieve en oprechte man.
Dushi1954, 63 jaar · Meeuwen
Leuke man, gek op erotiek, verras me met een leuke mail!
ChristynNL, 64 jaar · Heerlen
Tikje stoer, gezellig, spraakzaam, zelfvertrouwen (tot het arrogante aan toe, maar net weer niet te arrogant).
Garnwerder, 60 jaar · Winsum
Je bent ook geen bankhanger en onderneemt ook graag iets. En dat iets mag heel varierend zijn hoor, van theater tot korte trips,
ThereseM, 61 jaar · Nijlande
Je wilt de rest van je leven doorbrengen met een vrouw, je vind het niet erg dat ik wat ouder ben. En ik hoop dat we er samen een