Ben jij die spannende man die hou van lekkere vrouwen. Want ik hou er van om jou lekker in de watten te leggen, je lekker te pijpen en te zorgen dat het je aan niks ontbreekt. Ik val op lieve mannen die soms ook wel romantisch kunnen zijn. En een lekker kontje hebben ; )
Je kan het goed met iedereen vinden je houd er ook wel van om eens dingen te onder nemen maar hebt de mentaliteit van niets moet alles mag, en je vind het niet vervelend als ik mijn zon bezoeken ga.
Jij bent iemand die zich goed kan in leven in een ander. Een lieve man die weinig woorden nodig heeft maar mij goed aan kan voelen. Ik val op types die een charismatische uitstralingen hebben en charmant zijn. Goed verzorgd vind ik echt heel erg belangrijk.