Jij bent een leuke single man, of een stoute getrouwde man. Beide vind ik een lekkere uitdaging en ga graag voor het genot tussen ons beide! Ik hou van hete seks namelijk.
Je bent op zoek naar een leuke vrouw. Waar gezelligheid echt boven alles gaat. Ik hou van koken en ook al heb ik wisselende tijden om te werken ik probeer altijd iets gezelligs en lekkers achter te laten in huis. Ben je ook een huiselijk type?
Lief, oprecht, eerlijk, trouw en ga zo maar door dat zoekt toch iedereen maar het liefste zou ik hebben dat je mijn passie voor het theater met mij deelt.
Je kan het goed met iedereen vinden je houd er ook wel van om eens dingen te onder nemen maar hebt de mentaliteit van niets moet alles mag, en je vind het niet vervelend als ik mijn zon bezoeken ga.
Geile oma's die nog op zoek zijn naar lekkere mannen in andere regio's
MyrtleG, 60 jaar · Meppel
Een man die bereid is om ??wilde sex met me te hebben, misschien in een auto of op een openbare plaats. Iemand die een avontuur
Tineke53, 64 jaar · Leeuwarden
Een leuke zorgzame lieve man met zijn hart op de goede plek. Eentje die ook bepaalde dingen mist en dat via deze weg wil uitproberen.
Gerdje, 61 jaar · Merelbeke
Je moet vrij zijn om problemen gewoon te laten gaan en moet ook een oortje kunnen dienen op hetgeen wat ik of een andere te zeggen
Curvy, 62 jaar · Bergen op Zoom
Ik wil weer eens genieten van hete lichamelijke contacten. Ik ben al een tijdje alleen, en mis de intimiteit met een man. nu
Eenzamelor, 61 jaar · Neerglabbeek
Lieve zacht aardige man die graag seks wilt maar met vriendschap, die graag wat leuke dingen met me wilt doen.
Brownedge, 60 jaar · Turnhout
Houden van films kijken, overal en nergens
SpiritualLove, 60 jaar · Enschede
Ik ben op zoek naar een leuke metgezel, gesprekspartner, en iemand met een spirituele geest. Je staat open voor allerlei
Lets Go Private, 61 jaar · Sas van Gent
Je vindt het leuk om mij gezelschap te houden. Je laat mij me gelukkig voelen, eindelijk weer. Geef me a.u.b. de tijd.