Ik weet zeker dat je je zo geil voelt vanwege mij. Ik kan veel dingen in leven doen, dus als je geïnteresseerd bent in mij, bericht me dan hier. Ik wacht hier op iemand die zo geil van mij kan worden.
Je gaat graag een avondje uit. Je wilt veel samen ondernemen maar hebt ook je eigen dingen. Je houd van wandelen en dan bedoel ik niet alleen een blokje om! Het belangrijkste is dat je jezelf blijft en je niet anders voor gaat doen dan je bent!
Jij bent iemand die zich goed kan in leven in een ander. Een lieve man die weinig woorden nodig heeft maar mij goed aan kan voelen. Ik val op types die een charismatische uitstralingen hebben en charmant zijn. Goed verzorgd vind ik echt heel erg belangrijk.