Single zijn is niet altijd fijn en zoek een maatje om niet meer alleen te zijn dat is het voornaamste van alles. Alleen is maar alleen en het is tijd voor actie en als het aan mij ligt nu al.
Je bent op zoek naar een leuke vrouw. Waar gezelligheid echt boven alles gaat. Ik hou van koken en ook al heb ik wisselende tijden om te werken ik probeer altijd iets gezelligs en lekkers achter te laten in huis. Ben je ook een huiselijk type?
Wanneer je echt meer over me zou willen weten bestaat jouw mail niet uit een paar woorden maar maak je mij gelijk duidelijk wie ik dan zo voor me zou hebben geen poespas gewoon eerlijk je zelf blijven dat is denk ik dan toch echt wel het beste..
Geile oma's die nog op zoek zijn naar lekkere mannen in andere regio's
Danna1957, 60 jaar · Leeuwarden
Ben jij die liefdevolle man?
Cassandra I, 63 jaar · Rotterdam
zoek bi-vrouw of stel waarvan vrouw ook bi
GeleRoos, 61 jaar · Assen
Leuke spontane vent. Niet echt voorkeuren voor een uiterlijk, ik zeg altijd maar zo, op elk potje past een deksel toch? Ben
BontGirl, 60 jaar · Avekapelle
zin in een hete ervaring met een spannende dame? Gij mag ook een Hollander zijn, want ik weet dat jullie ook zeer van Vlaamse
RozeDuster, 61 jaar · De Hoef
Geen bezwaar tegen naaktlopen, het liefste ook zelf iemand die dat ook regelmatig doet. Maar als je dat niet wilt is dat geen
Riavandepont, 61 jaar · Kapelle
Ik zoek gewoon een man die onderhoudend is en wat te vertellen heeft en dat mag over van alles en nog wat zijn; je werk, hobby
Soulmate1954, 63 jaar · Lelystad
Gewoon een leuke lieve man die net als ik alles uit het leven wil halen. Er zitten 30 dagen in de maand en 24 uur in een dag.
Maaarthaa, 60 jaar · Scheemda
Als je een vonk in mijn leven kunt toevoegen, ben je meer dan welkom om dit te doen. Ik wil gewoon wederzijds respect.