Net als ik op zoek naar iets voor vast. Je bent vrolijk en lief. Dat is voor mij het belangrijkste. Elkaar in de waarde laten ook. Als je gek op dieren bent en een actief type zou het best wel eens kunnen matchen.
Ben jij de man die ook een keertje wil komen genieten van de mooie dagen in mijn leven. Je moet er wel van houden om veel buiten te zijn. Ik kan daar erg veel van genieten. Kun jij dat ook dan hebben we een passie waar we beide van houden.
Ja wat zoek ik in een man eigenlijk alles ik kan beter zeggen wat ik niet zoek dan ben ik sneller klaar. Dus wat ik niet zoek is: een crimineel in de breedste zin van het woord, een oplichter die zich anders voor doet dan die is, iemand die geen respect voor anderen en andermans spullen heeft. Voor de rest is alles
Geile oma's die nog op zoek zijn naar lekkere mannen in andere regio's
Maaarthaa, 60 jaar · Scheemda
Als je een vonk in mijn leven kunt toevoegen, ben je meer dan welkom om dit te doen. Ik wil gewoon wederzijds respect.