Ik houd van volwassen mannen die het mij graag aangenaam proberen te maken en mij verwennen. Mij uit eten te nemen en mij allerlei verschillende opwindende dingen te laten doen. Iemand die mijn neukmaatje zou kunnen zijn!
Jij bent iemand die zich goed kan in leven in een ander. Een lieve man die weinig woorden nodig heeft maar mij goed aan kan voelen. Ik val op types die een charismatische uitstralingen hebben en charmant zijn. Goed verzorgd vind ik echt heel erg belangrijk.
Je kan het goed met iedereen vinden je houd er ook wel van om eens dingen te onder nemen maar hebt de mentaliteit van niets moet alles mag, en je vind het niet vervelend als ik mijn zon bezoeken ga.
Geile oma's die nog op zoek zijn naar lekkere mannen in andere regio's
Danna1957, 60 jaar · Leeuwarden
Ben jij die liefdevolle man?
Dagdromer, 60 jaar · Leeuwarden
Ik zoek een leuke man die van dieren houdt en een culinair genieter is. Iemand die het ook eens gezellig vindt om een avond naar
Dan19560620, 61 jaar · Eigenbilzen
Een man die me prikkelt om te ontwikkelen en zeker te gaan genieten van het bed leven. Iemand die niet van plan is er een eenmalig
Vrouwtjeholle, 61 jaar · Dronten
Ik ben niet op zoek naar de mooiste man van Nederland, ik zoek iemand dat goed bij mij past en het uiterlijk speelt daarom geen
LovingCarla, 63 jaar · Bergeijk
Je wilt liefde delen, je wilt een relatie hebben, maar je wilt niet samenleven. Misschien zit je in dezelfde situatie: getrouwd
Water Lelie, 61 jaar · Staden
Zie jij jezelf in de omschrijving over mij en denk jij mij speciaal te kunnen behandelen?? Zou ik graag willen dat je contact
Aeliana, 64 jaar · Assent
Ik ben op zoek naar een goede gesprekspartner. Een lieve man die van zoenen en knuffelen houd en die eerlijk en oprecht is.
Louisa40, 62 jaar · Niekerk
lieve, attente en vrolijke man bent die me accepteer voor wie ik ben en die mijn leven wat spannender kan en wilt maken.