Mij ontmaagden wil je wel. Ik zie er niet tegenop omdat ik het graag wil. Niet dat je er gelijk op moet springen, een beetje voorzichtig zijn dat zal mij wel geruststellen. Over jouw leeftijd kan ik kort zijn, want van mij mag jong en oud mij ontmaagden.
Wanneer je echt meer over me zou willen weten bestaat jouw mail niet uit een paar woorden maar maak je mij gelijk duidelijk wie ik dan zo voor me zou hebben geen poespas gewoon eerlijk je zelf blijven dat is denk ik dan toch echt wel het beste..
Een lieve en eerlijke man. Iemand die mij uit de put kan helpen wanneer het mij niet mee zit. Een luisterend oor en een goed gevoel voor humor om mij op te beuren. goed potentie en romantisch
Lief, oprecht, eerlijk, trouw en ga zo maar door dat zoekt toch iedereen maar het liefste zou ik hebben dat je mijn passie voor het theater met mij deelt.
Geile oma's die nog op zoek zijn naar lekkere mannen in andere regio's
Golfvakanties, 63 jaar · Zevenaar
Getrouwde mannen hoeven niet te mailen...en een foto zou ook erg leuk zijn!
Darlene63, 63 jaar · Sittard
Jij bent mijn neukmaat. Je houdt van een spannende oma zoals ik. Je houdt van erotische avonturen. Je vindt het ruig, snel
Annatuur, 64 jaar · Rosmeer
Waar ik niet van hou dat is dominantie en mensen die hun wil aan jou willen opleggen. Ook niet van mensen die Erotiek en een Hoog
Beniktemin, 61 jaar · Brugge
Een liefdevolle man die weet waar hij aan begint.
IngridVisser, 61 jaar · Houten
En genieten doe je nu eenmaal beter met zijn tweeën dan alleen. Dus ben jij die man met een goed levensmotto
WithSatin, 62 jaar · Gorsem
Een single man tussen de 35 en de 55 op zoek naar een leuke date (met mij)
Zoetjes, 61 jaar · Borssele
Je moet gewillig zijn en niet bang voor nieuwe dingen. Wees gerust, wij hebben geen ervaring dus dat hoef jij ook niet te hebben.
GerdaZktMan, 60 jaar · Essen
Ik zoek een hele lieve, verzorgde man die mijn wildste fantasieen kan laten uitkomen. Welke dat zijn vertel ik je graag in