Ben jij de man die ook een keertje wil komen genieten van de mooie dagen in mijn leven. Je moet er wel van houden om veel buiten te zijn. Ik kan daar erg veel van genieten. Kun jij dat ook dan hebben we een passie waar we beide van houden.
Een man die bij mij zou kunnen zijn als hij zin heeft in wat leuks te ondernemen. Een man die ook graag nieuwe dingen probeert of er nieuwsgierig naar is en ook nog veel wilt ontdekken, samen met mij. Een man die alles makkelijk aankan omdat hij zo'n rustig karakter heeft en niet makkelijk in paniek raakt.
Wanneer je echt meer over me zou willen weten bestaat jouw mail niet uit een paar woorden maar maak je mij gelijk duidelijk wie ik dan zo voor me zou hebben geen poespas gewoon eerlijk je zelf blijven dat is denk ik dan toch echt wel het beste..
Geile oma's die nog op zoek zijn naar lekkere mannen in andere regio's
Alaina , 62 jaar · Brugge
Volgt
Ella2209, 63 jaar · Meerdonk
Ik hoop dat je je hart al gebroken hebt. Ik hoop dat je hebt laten zien wat liefde niet is. Ik hoop dat je het ergste hebt gehad
BescheidenDame, 60 jaar · Zevenaar
Weten hoe je met een bescheiden vrouw om wil gaan, niet te snel willen gaan met dingen
GerdaDeWaar, 64 jaar · Baal
Hou jij van cultuur en reizen? Je bent ook vrijgezel en bent op zoek naar een maatje en metgezel om samen er wat leuks van te gaan
Golfvakanties, 63 jaar · Zevenaar
Getrouwde mannen hoeven niet te mailen...en een foto zou ook erg leuk zijn!
Winnaar, 62 jaar · Bommershoven
Je houdt van lange sex, vluggertjes zijn niet aan jou besteed. je wilt ook graag sex op een andere plaats dan de slaapkamer.
AltheaV, 60 jaar · Leest
Is er iemand die mijn liefdesverdrag kan zijn? Dat voelt zich ook eenzaam zoals ik? We kunnen dat in slechts één
Scorpion1950, 61 jaar · Nunspeet
je bent die lieve man die weet wat een vrouw in deze tijd nodig heeft.