Ik wil een perfecte tijd in bed met je doorbrengen. Als je van seks houdt en als het goed voelt, dan doen we het vaker. Ik wil er echt voor gaan, want ik doe nu al zolang zonder dat ik niet weet hoe lang ik nog zonder kan.
Ben jij de man die ook een keertje wil komen genieten van de mooie dagen in mijn leven. Je moet er wel van houden om veel buiten te zijn. Ik kan daar erg veel van genieten. Kun jij dat ook dan hebben we een passie waar we beide van houden.
Geile oma's die nog op zoek zijn naar lekkere mannen in andere regio's
Beeldhouwster, 62 jaar · Tongeren
Ja het lijkt bijna of ik een verkooppraatje moet houden over wat je in huis moet hebben. Nee ik accepteer de mens en persoon..
Roepievogel, 62 jaar · Gullegem
open eerlijk, goed uitziend, gezellig en sociaal. Ik hou van een typische hollandse jongen, maar ik ga niet elke keer achter
MarCLa, 62 jaar · Lauwersoog
Samen iets gaan eten of drinken, gewoon een leuke vriendschap opbouwen. De tijd dat we meteen met elkaar naar huis gingen
Deviante, 60 jaar · Harelbeke
Een lieve en oprechte man.
Waarblijfjedan, 62 jaar · Ellertshaar
Lekkere scharrel die van lekker eten houdt.
LoveDeZee, 62 jaar · Antwerpen
Zoek op de eerste plaats een toffe, eerlijke vriend. Samen gezellig genieten van groot en klein, helaas niet voor altijd
NetDate, 61 jaar · Gierle
Ik zoek een of meerdere mannen die met mij sex zouden willen hebben. Via deze site probeer is mannen te zoeken die interesse
BijdeKuip, 64 jaar · Rotterdam
Wees gewoon jezelf en dan ben je al goed genoeg voor mij. Voldoende aandacht en plezier maken is natuurlijk ook van belang.