Je zou leuk moeten zijn om de hele tijd bij te zijn, me alle aandacht te geven en alsjeblieft niet tegen me te liegen, want ik hou niet van mensen die tegen me hebben gelogen. Ik ben heel eerlijk en dat zou jij ook moeten zijn!
Lief, oprecht, eerlijk, trouw en ga zo maar door dat zoekt toch iedereen maar het liefste zou ik hebben dat je mijn passie voor het theater met mij deelt.
Geile oma's die nog op zoek zijn naar lekkere mannen in andere regio's
Veilingmeesteres, 62 jaar · Hillegom
Je toont interesse in een vrouw en verwacht dat ook andersom, je bent single en je wilt daar graag verandering in brengen.
Groenalsgras, 64 jaar · Almere-Hout
Je bent een man die net als mij ook wel eens even snuffelt in andere tuinen. Tevens ben je iemand die daar ook het van neemt.
BootyCall06, 63 jaar · Enschede
Op zoek zijn naar intens genot
Danna1957, 60 jaar · Leeuwarden
Ben jij die liefdevolle man?
LovingCarla, 63 jaar · Bergeijk
Je wilt liefde delen, je wilt een relatie hebben, maar je wilt niet samenleven. Misschien zit je in dezelfde situatie: getrouwd
InHuisNu, 64 jaar · s Gravenwezel
U bent lekker ondernemend en hebt ook veel vrije tijd. U houd ook van ontspannen en geniet net zo van een wandeling als van en
Nankomteran, 60 jaar · Marwijksoord
Misschien vind ik je hier niet maar misschien ook wel, ik heb er lang over gedubt of ik mezelf hier zou inschrijven of niet maar
Valkje570415, 60 jaar · Valkenburg
Het leven gaat heel snel en de dagen zijn druk en vol. Aan het einde van de dag is het toch fijn om een leuk vooruitzicht te hebben?