Jij bent iemand die zich goed kan in leven in een ander. Een lieve man die weinig woorden nodig heeft maar mij goed aan kan voelen. Ik val op types die een charismatische uitstralingen hebben en charmant zijn. Goed verzorgd vind ik echt heel erg belangrijk.
Wanneer je echt meer over me zou willen weten bestaat jouw mail niet uit een paar woorden maar maak je mij gelijk duidelijk wie ik dan zo voor me zou hebben geen poespas gewoon eerlijk je zelf blijven dat is denk ik dan toch echt wel het beste..
Lief, oprecht, eerlijk, trouw en ga zo maar door dat zoekt toch iedereen maar het liefste zou ik hebben dat je mijn passie voor het theater met mij deelt.
Geile oma's die nog op zoek zijn naar lekkere mannen in andere regio's
Soulmate1954, 63 jaar · Lelystad
Gewoon een leuke lieve man die net als ik alles uit het leven wil halen. Er zitten 30 dagen in de maand en 24 uur in een dag.
Youdaman, 64 jaar · Borgloon
gezellig dingen willen doen, en vrouw lekker willen laten genieten van veel dingen
Karyn, 62 jaar · Gouda
Lastig want echt veel eisend ben ik niet
Marialady, 62 jaar · Boornbergum
Ik zoek iemand voor wat gezelschap, ik voel mij af en toe toch wel eenzaam op sommige momenten. En ik zou dan graag iemand willen
HelmavanD, 62 jaar · Amersfoort
Een man die bij mij past is aardig en attent. Romantisch zou helemaal mooi zijn. Je bent iemand die rustig de tijd neemt om mij
Lnnxx , 60 jaar · Kinrooi
Ik ben veel makkelijker op mijn gemak bij jou als jij ook een normale man zou zijn en wel actief met mij zou willen zijn op een
ClaireinDroomland, 60 jaar · Almelo
We moeten elkaar wel aantrekkelijk vinden want we gaan elkaar helemaal uit elkaar trekken!! ik wil en snel ook!