Een man die bij mij zou kunnen zijn als hij zin heeft in wat leuks te ondernemen. Een man die ook graag nieuwe dingen probeert of er nieuwsgierig naar is en ook nog veel wilt ontdekken, samen met mij. Een man die alles makkelijk aankan omdat hij zo'n rustig karakter heeft en niet makkelijk in paniek raakt.
Ik wil een perfecte tijd in bed met je doorbrengen. Als je van seks houdt en als het goed voelt, dan doen we het vaker. Ik wil er echt voor gaan, want ik doe nu al zolang zonder dat ik niet weet hoe lang ik nog zonder kan.
Geile oma's die nog op zoek zijn naar lekkere mannen in andere regio's
Miamine, 60 jaar · Hommerts
Een geweldige man die erg graag met mij wil spelen, kan tijd doorbrengen met praten en je weet wel een beetje plezier maken!
Almfien, 63 jaar · Almelo
Ben jij die knots gekke man die ook een echte levensgenieter is, wacht dan niet te lang want deze levensgenieter wil gaan genieten
Martine 29, 62 jaar · Kluizen
Ik zoek een man die spontaan en vriendelijk is, graag eens iets gaat drinken of eten. Hij moet ook een dieren-en kindervriend
Scorpion1950, 61 jaar · Nunspeet
je bent die lieve man die weet wat een vrouw in deze tijd nodig heeft.
Belgieboven, 62 jaar · Boutersem
Een man die het ook leuk vind om dingen te doen. Geen man waar niets in zit en die nergens zin in heeft, want ik ben vrij actief
Blandjee1955, 62 jaar · Terneuzen
Ben jij een onconventionele aantrekkelijke man met een vrije en jongensachtige geest? Houd je van stoeien en kun je nog dollen?
Dropjuhxxx, 60 jaar · Moorsel
Ik verwacht van jou dat je van humor houdt en een tikkeltje gek bent...
Lyea, 63 jaar · Sneek
Uiteraard wil ik niet de rest van mijn leven alleen blijven hoewel ik het vertrouwen wel erg kwijt ben geraakt. Die zul je moeten