Op zoek naar een man die eerlijk is zorgzaam geloven vertrouwen begrip en wie maakt me gelukkig en zorg goed voor mij voor de rest van mijn leven en de rest van ons leven samen een man die weet wat hij wil in het leven. Wie weet wat het leven te zeggen zal het goed doen. Dat voelt alsof het voor dat ding om te doen. Het heeft geen passie hebben, zal het nog steeds een stopcontact. Hij is open minded ..
Je bent op zoek naar een leuke vrouw. Waar gezelligheid echt boven alles gaat. Ik hou van koken en ook al heb ik wisselende tijden om te werken ik probeer altijd iets gezelligs en lekkers achter te laten in huis. Ben je ook een huiselijk type?
Een man die bij mij zou kunnen zijn als hij zin heeft in wat leuks te ondernemen. Een man die ook graag nieuwe dingen probeert of er nieuwsgierig naar is en ook nog veel wilt ontdekken, samen met mij. Een man die alles makkelijk aankan omdat hij zo'n rustig karakter heeft en niet makkelijk in paniek raakt.