Ben jij de man die ook een keertje wil komen genieten van de mooie dagen in mijn leven. Je moet er wel van houden om veel buiten te zijn. Ik kan daar erg veel van genieten. Kun jij dat ook dan hebben we een passie waar we beide van houden.
Graag ontmoet ik een man waarmee ik veel kan lachen. Een man tussen de 45 en 112 jaar (113 mag ook) Een man die eerlijk is, ondernemend en met een charmante uitstraling. Ik vind grijs haar prima bij een man dus mooi laten zo.
Geile oma's die nog op zoek zijn naar lekkere mannen in andere regio's
Sjiekenstijlvol, 64 jaar · Nieuwegein
Een charmante persoonlijkheid die een goed gesprek niet uit de weg gaat. Samen een kaartje leggen, een partijtje spelen
GreatDonna57, 60 jaar · Millingen aan de Rijn
In de bloei van mijn leven nog en toch weer alleen. Ik zit best goed in mijn vel. Lekker energiek en alles dus ja: wat ik zoek is
Pastrami, 63 jaar · Amerongen
Knap, lief en zien in seks. Ook romantish en gezellig maar belangrijk is aardig en sociaal.
Marianuit56, 61 jaar · Woudenberg
Begrijp jij hoe het is om lang alleen geweest te zijn, en zou jij ook graag weer een gedeelte samen willen meemaken? Is het voor
Scorpio56, 61 jaar · Appingedam
Zou jij dit ook graag samen met een lieve partner willen doen??? Ik wel !!
Fastfriends, 60 jaar · Kerkrade
Een levensgenieter
Ziporra, 62 jaar · Turnhout
Op zoek naar een gentleman die bovengenoemde interesses en hobby's deelt.
Martine1954, 63 jaar · Haalderen
Ik zoek een vrolijke man die houd van uitgaan en dol op dieren is. En zelf met leuke activiteiten komt, kun je ook lekker koken?