Je gaat graag een avondje uit. Je wilt veel samen ondernemen maar hebt ook je eigen dingen. Je houd van wandelen en dan bedoel ik niet alleen een blokje om! Het belangrijkste is dat je jezelf blijft en je niet anders voor gaat doen dan je bent!
Je kan het goed met iedereen vinden je houd er ook wel van om eens dingen te onder nemen maar hebt de mentaliteit van niets moet alles mag, en je vind het niet vervelend als ik mijn zon bezoeken ga.
Geile oma's die nog op zoek zijn naar lekkere mannen in andere regio's
BeccaGPA, 61 jaar · Schore
Heb je het geduld om mij te begrijpen? Als je goed voor me kunt zijn, ben ik er vrij zeker van dat we deze waardig voor me kunnen
Tragestart, 61 jaar · Sevenum
geile beer
ClaireinDroomland, 60 jaar · Almelo
We moeten elkaar wel aantrekkelijk vinden want we gaan elkaar helemaal uit elkaar trekken!! ik wil en snel ook!
Contraband, 63 jaar · Doenrade
Gelukkig ben ik niet leeftijdgebonden. Mijn doel in mijn leven is toch eens met allerlei type mannen iets heftigs gedaan
Beeldhouwster, 62 jaar · Tongeren
Ja het lijkt bijna of ik een verkooppraatje moet houden over wat je in huis moet hebben. Nee ik accepteer de mens en persoon..
Benikvergeten, 61 jaar · Emmen
Open staan voor een nieuwe fase in je leven
Rhondaxx, 61 jaar · Tinallinge
Je bent vrij gemakkelijk in de omgang en je bent iemand die voor zichzelf kan zorgen. Ik denk dat ik op zoek ben naar een onafhankelijke
Hope For You, 63 jaar · Andel
Je bent een coole, schone, ruimdenkende en jonge man die een oudere dame als je konijntje wil hebben.