Je bent ervaren en weet wat meiden/vrouwen leuk en lekker vinden. Een goed voorspel is het halve werk en ik zoek dan ook iemand die graag de tijd voor mij neemt en ook zelf aangeeft wat hij prettig vind. Het is tenslotte wel een wisselwerking, actie/reactie. Wat is jouw reactie hierop?
Ik ben op zoek naar een verzorgde man, leeftijd niet belangrijk. Jij bent geen bankzitter en wil dingen doen en ondernemen, En dan heb ik het niet over wereldreizen maken maar gewoon genieten van een terrasje, lekker kletsen over van alles en nog wat, tentoonstellingen bezoeken of een stuk met de auto
Je gaat graag een avondje uit. Je wilt veel samen ondernemen maar hebt ook je eigen dingen. Je houd van wandelen en dan bedoel ik niet alleen een blokje om! Het belangrijkste is dat je jezelf blijft en je niet anders voor gaat doen dan je bent!