Denk je er net zo over als dat ik doe dat het tijd word om te gaan genieten om ons heen, en je zoekt daar een leuk contact voor. Misschien zijn wij dan wel voor elkaar bestemd, ik wacht op je mail
Onderneem jij net als ik graag nieuwe uitdagingen, en jij vind het leuk om met beide handen in het avontuur te stappen voor een maatje om gezellig mee uit te gaan. Dan zijn wij perfect voor elkaar
Je gaat graag een avondje uit. Je wilt veel samen ondernemen maar hebt ook je eigen dingen. Je houd van wandelen en dan bedoel ik niet alleen een blokje om! Het belangrijkste is dat je jezelf blijft en je niet anders voor gaat doen dan je bent!
Geile oma's die nog op zoek zijn naar lekkere mannen in andere regio's
PakzeMaarBeet, 60 jaar · Langezwaag
ik vind het heerlijk om naar het strand te gaan waar ik dan ook dicht bij woon , te wandelen , heerlijk op een terrasje met een
MelkKoe, 64 jaar · Broeksterwoude
Je houd niet van klein en dat bedoel ik op alle gebieden. Ik ben nogal groot van boven. Meer om van te houden toch. Verder ben
ClaireinDroomland, 60 jaar · Almelo
We moeten elkaar wel aantrekkelijk vinden want we gaan elkaar helemaal uit elkaar trekken!! ik wil en snel ook!
KKarin, 62 jaar · Assen
Wat ik van jullie verwacht is ongeveer het zelfde waar ik van hou
BijdeKuip, 64 jaar · Rotterdam
Wees gewoon jezelf en dan ben je al goed genoeg voor mij. Voldoende aandacht en plezier maken is natuurlijk ook van belang.
Kousjes, 60 jaar · Tienen
Absolute discretie!
Aafke1956, 61 jaar · Baaigem
Goede luisteraar en prater, niet uit op romantiek of seksuele gemeenschap, voor een goed gesprek, etentje of theaterbezoek.
Tineke53, 64 jaar · Leeuwarden
Een leuke zorgzame lieve man met zijn hart op de goede plek. Eentje die ook bepaalde dingen mist en dat via deze weg wil uitproberen.