Ben jij de man die ook een keertje wil komen genieten van de mooie dagen in mijn leven. Je moet er wel van houden om veel buiten te zijn. Ik kan daar erg veel van genieten. Kun jij dat ook dan hebben we een passie waar we beide van houden.
Lief, oprecht, eerlijk, trouw en ga zo maar door dat zoekt toch iedereen maar het liefste zou ik hebben dat je mijn passie voor het theater met mij deelt.
Geile oma's die nog op zoek zijn naar lekkere mannen in andere regio's
Lynne5312, 63 jaar · Gouda
Een man met smaak.
Sweetsoso, 61 jaar · Bevere
Ben je op zoek naar plezier en een gezellige man? Je moet wel respectvol zijn tegenover anderen en vooral vrouwen, verder
Mevrouw-Ella, 60 jaar · Papenhoven
Ben jij mijn spannende buurman waar ik soms een kopje suiker kan lenen? Even binnen kan wippen, en het samen leuk hebben? Woon
Roepievogel, 62 jaar · Gullegem
open eerlijk, goed uitziend, gezellig en sociaal. Ik hou van een typische hollandse jongen, maar ik ga niet elke keer achter
ThePetra55, 62 jaar · Vianen
Alleen seks is nu in mijn gedachten en we gaan er ook voor. Ik hou ervan om de goede seks te hebben en dat is ook zo goed voor mij.
Carla5710, 60 jaar · Eksaarde
Zoeken doe je hier dat is wel duidelijk. Je roept niet op straat wie wil mij. Het is toch een soort chemie die moet gaan ontstaan.
Turbo560824, 61 jaar · Hoek van Holland
Ja dat is net zo lastig als mezelf omschrijven. Maar heb je wat van bovenstaande eigenschappen dan denk ik dat we heel ver komen.
GeileDaan5605, 61 jaar · Lelystad
Om een heel verhaal toch wel in te korten. Ik wil gewoon alles op je uitproberen en zou het fijn vinden als je daar ook opbouwende