Een avontuurlijke man die het net zo leuk vind als ik om actieve dingen te doen. Die een hekel heeft aan stilzitten en hij mag best wel een beetje prettig gestoord zijn. Verder zou ik het niet zo gelijk weten hoor wat ik hier nog kan zetten. Waag je kans zou ik zeggen.
Je kan het goed met iedereen vinden je houd er ook wel van om eens dingen te onder nemen maar hebt de mentaliteit van niets moet alles mag, en je vind het niet vervelend als ik mijn zon bezoeken ga.
Ben jij de man die ook een keertje wil komen genieten van de mooie dagen in mijn leven. Je moet er wel van houden om veel buiten te zijn. Ik kan daar erg veel van genieten. Kun jij dat ook dan hebben we een passie waar we beide van houden.