Je moet een harde lul hebben, kan me de hele nacht neuken. Je moet het niet erg vinden dat ik getrouwd ben. Het gaan toch om de seks? Of zou jij ook met me willen trouwen?
Je bent op zoek naar een leuke vrouw. Waar gezelligheid echt boven alles gaat. Ik hou van koken en ook al heb ik wisselende tijden om te werken ik probeer altijd iets gezelligs en lekkers achter te laten in huis. Ben je ook een huiselijk type?
Graag ontmoet ik een man waarmee ik veel kan lachen. Een man tussen de 45 en 112 jaar (113 mag ook) Een man die eerlijk is, ondernemend en met een charmante uitstraling. Ik vind grijs haar prima bij een man dus mooi laten zo.
Geile oma's die nog op zoek zijn naar lekkere mannen in andere regio's
Jenifer, 63 jaar · Amersfoort
hallo ik zoek via deze weg een lieve vrolyke spontane goeduitziende man tussen de 45 en 55jaar dus ik zou zeggen reageer alleen
Zilbergrijs, 61 jaar · Lier
Een man, die ik zie door mijn kant, is zelfbewust, hij weet wat hij wil uit het leven. Hij is optimistisch en houdt ervan om te
A-M-Elia, 62 jaar · Utrecht
Wil jij er voor mij zijn, door dik en dun? Ik zoek een maatje als dat en zou wel erg fijn zijn als jij dat maatje voor mij kan zijn.
Miamine, 60 jaar · Hommerts
Een geweldige man die erg graag met mij wil spelen, kan tijd doorbrengen met praten en je weet wel een beetje plezier maken!
Curvy, 62 jaar · Bergen op Zoom
Ik wil weer eens genieten van hete lichamelijke contacten. Ik ben al een tijdje alleen, en mis de intimiteit met een man. nu
Vrouwvan57, 60 jaar · Gaastmeer
-
Tries54, 63 jaar · Cromvoirt
Je bent een gezellige lieve man. Je bent ongeveer van mijn leeftijd, iets ouder of jonger maakt niet uit. Je bent ongebonden,
Hanjoan, 63 jaar · Galmaarden
Eerst is op zoek naar een man die zin heeft aan een leuk gesprek en later zien wij dan wel verder.