Je gaat graag een avondje uit. Je wilt veel samen ondernemen maar hebt ook je eigen dingen. Je houd van wandelen en dan bedoel ik niet alleen een blokje om! Het belangrijkste is dat je jezelf blijft en je niet anders voor gaat doen dan je bent!
Een lieve en eerlijke man. Iemand die mij uit de put kan helpen wanneer het mij niet mee zit. Een luisterend oor en een goed gevoel voor humor om mij op te beuren. goed potentie en romantisch
Geile oma's die nog op zoek zijn naar lekkere mannen in andere regio's
MagdaLL, 60 jaar · Kessel
Ik wil iemand die me echt kan overtuigen. Ik vind het heerlijk om veel knuffels te hebben en als we met elkaar opschieten, is
Aafke1956, 61 jaar · Baaigem
Goede luisteraar en prater, niet uit op romantiek of seksuele gemeenschap, voor een goed gesprek, etentje of theaterbezoek.
Grotelach, 63 jaar · Kapellen
Een leuke charmante man, met een goede achtergrond, dat wil zeggen: U heeft uwe zaken goed op orde, privé zowel zakelijk.
IsItYou57, 60 jaar · Lelystad
Iemand die me leuk zal vinden vanwege mijn kwaliteiten. Sommige mannen die me aantrekkelijk kunnen vinden. Sommige mannen
MiraLo55, 62 jaar · Koekange
Ik denk dat ik de droom bent van elke man, ik zeur niet en ben al zeker niet de persoon die moeilijk gaat doen en nee gaat zeggen.
Monamour, 62 jaar · Beveren
Gewoon een vrolijke, lieve, eerlijke en zorgzame man ,die positief in het leven staat en niet spiritueel of zweverig is.
DeLeona, 60 jaar · Amstelhoek
Als jij een goed mens bent met een groot hart ben ik al vrij snel tevreden. Ik vind het fijn als jij goed met kinderen om kunt gaan.
Anvers550622, 62 jaar · Antwerpen
Ge bent niet al te pietluttig in en om het huis er mag dan best wel eens wat rommeltjes liggen. ge vind het van de zotte om alle