Een ondeugende man die het natuurlijk niet erg vind dat ik in een relatie zit en die wel zijn mannelijkheid zou willen laten zien en mij het een en ander zou willen bij leren. Ik zoek wel echt een frisse man, je moet er goed uit zien, goed verzorgd en vooral lekker stout zijn!
Ben jij de man die ook een keertje wil komen genieten van de mooie dagen in mijn leven. Je moet er wel van houden om veel buiten te zijn. Ik kan daar erg veel van genieten. Kun jij dat ook dan hebben we een passie waar we beide van houden.
Jij bent iemand die zich goed kan in leven in een ander. Een lieve man die weinig woorden nodig heeft maar mij goed aan kan voelen. Ik val op types die een charismatische uitstralingen hebben en charmant zijn. Goed verzorgd vind ik echt heel erg belangrijk.
Ik wil een perfecte tijd in bed met je doorbrengen. Als je van seks houdt en als het goed voelt, dan doen we het vaker. Ik wil er echt voor gaan, want ik doe nu al zolang zonder dat ik niet weet hoe lang ik nog zonder kan.
Geile oma's die nog op zoek zijn naar lekkere mannen in andere regio's
GranCora, 64 jaar · Roswinkel
Ik zoek een man die van gezelligheid houdt. Ik vind intiem contact ook belangrijk en zal een goede zoen nooit afkappen! En
Valkje570415, 60 jaar · Valkenburg
Het leven gaat heel snel en de dagen zijn druk en vol. Aan het einde van de dag is het toch fijn om een leuk vooruitzicht te hebben?
Sportieftype, 61 jaar · Meerhout
Wil jij mijn eenzame avonden vullen met liefde en genot en plezier?
Monamour, 62 jaar · Beveren
Gewoon een vrolijke, lieve, eerlijke en zorgzame man ,die positief in het leven staat en niet spiritueel of zweverig is.
Dorie56, 61 jaar · Zutphen
hou jij ook van gezelligheid,en ben je eerlijk en betrouwbaar en oprecht
BeaAlmelo, 61 jaar · Almelo
Hoewel ik in een open relatie zit hoeft het beslist niet thuis bij mij worden afgesproken. Wat jouw het beste bevalt vind ik
Hottlady, 64 jaar · Beerze
Je mag een getrouwde man zijn. Ik heb wel graag dat ik iemand eerlijk tegenkomt. Je mag iemand zijn die een vrouw zoekt om regelmatig