Sympathiek en gewoon meer dan lief natuurlijk. Daar gaat het toch om? Als je een beetje geduld met me hebt kan het zeker wel iets moois woorden. Ik hoop dat jij die eerste stap zet.
Je bent op zoek naar een leuke vrouw. Waar gezelligheid echt boven alles gaat. Ik hou van koken en ook al heb ik wisselende tijden om te werken ik probeer altijd iets gezelligs en lekkers achter te laten in huis. Ben je ook een huiselijk type?
Als je hier op zoek bent naar een grote liefde, kan ik je dat niet geven. Ik ben hier gewoon voor seks. Laten we van elkaar genieten. Ik weet zeker dat je ook van mij gaat genieten. Ben je op zoek naar hetzelfde als ik?
Geile oma's die nog op zoek zijn naar lekkere mannen in andere regio's
Maaiemetmaai, 64 jaar · Etikhove
Reageer gewoon, ik ben geen moeilijk persoon, en vind het wel belangrijk om uit te vinden of er een klik en wederzijdse interesse
Elementaire09, 62 jaar · Swifterbant
Een lieve eerlijke man die er op uit is om een vrouw te verwennen. Wel op een discrete manier want van mijn kant kun je dat ook
Scorpion1950, 61 jaar · Nunspeet
je bent die lieve man die weet wat een vrouw in deze tijd nodig heeft.
Hellupp, 63 jaar · Nederhasselt
Hoe zit dat bij jou? Ook alleen, weduwnaar, gescheiden? Je kent het wel, elke avond alleen, elke dag alleen. Het houdt niet
Ans54, 63 jaar · Oppuurs
U bent een charmante man, met de ouderwetse normen en waarden. Ook u houd van een uitje en bent het thuis zitten meer dan beu.
Lacalida, 61 jaar · Beerzerveld
Zou jij het geil vinden om mij eens een avond van mijn leven te geven waar ik nog lang aan terug kan denken?
Monimon, 60 jaar · Denderhoutem
Ik zou graag een maatje willen om samen die wandelingen mee te maken en te gaan voor een mooie vriendschap en wie weet wat er
WithSatin, 62 jaar · Gorsem
Een single man tussen de 35 en de 55 op zoek naar een leuke date (met mij)