Ik had verschillende vriendinnen, maar geen van hen duurde lang. Ik weet niet precies waarom. Ik ben erg opzichtig, een beetje aanhankelijk tegen mijn meisje. Ik geef alles, 100 procent als ik verliefd word. Mijn type is iemand die eenvoudig, vriendelijk en zorgzaam is. Ik wil iemand die mijn inspanningen op prijs stelt.
Lief, oprecht, eerlijk, trouw en ga zo maar door dat zoekt toch iedereen maar het liefste zou ik hebben dat je mijn passie voor het theater met mij deelt.
Ik ben op zoek naar een verzorgde man, leeftijd niet belangrijk. Jij bent geen bankzitter en wil dingen doen en ondernemen, En dan heb ik het niet over wereldreizen maken maar gewoon genieten van een terrasje, lekker kletsen over van alles en nog wat, tentoonstellingen bezoeken of een stuk met de auto