Een leuke avontuurlijke man die er ook van houd om uitstapjes te maken. We kunnen dan leuk dingen ondernemen, door gezellig te wandelen in een ander stad of een avondje naar het theater. Verder gezellig, liefdevol, eerlijk, op meer kom ik nu op dit moment eigenlijk niet.
je bent inmiddels misschien ook al wel zonder baan? Je hebt veel vrije tijd over, en je vind het leuk om die te benutten met reizen en ontdekken. Je bent spontaan sociaal en ook wel lief .. Je hebt eigenlijk zo een beetje alles om je te vermaken alleen het leuke gezelschap dat ontbreekt.
Ik zou het leuk vinden om hier een leuke partner te vinden die als er een klik is, een fijne relatie op te bouwen met wederzijds respect die net als ik van knuffelen houd eerlijk is en betrouwbaar!
Geile oma's die nog op zoek zijn naar lekkere mannen in andere regio's
Othello1948, 69 jaar · Oegstgeest
Een man die graag geniet en op zijn tijd graag eens een reisje maakt
Karlijn63, 67 jaar · Dentergem
Ik ben opzoek naar de ware liefde van mijn leven.
FrancescaBos, 65 jaar · Berlaar
Nieuwe mensen leren kennen. Ben benieuwd wat eruit voort komt...een nieuw maatje?? Lekker spannend... Dus...misschien
Zeeuwseboffertje, 69 jaar · Vlissingen
Heb jij ook genoeg tijd over, ben jij van mijn leeftijd of iets jonger en houd jij wel van een iets rijpere vrouw dan hoor ik misschien
Rodeduivel1950, 67 jaar · Heerenveen
Ik heb geen eisen, wees jezelf dan komt de rest vanzelf!
Lekkergek1948, 69 jaar · Wirdum
Je moet echt wel onder nemend zijn in reizen, Je zit een beetje vol met humor en je bent sociaal anders heb je echt geen lol op
Floora195205, 65 jaar · Aalst
U heeft er geen problemen mee dat ik getrouwd ben . U woont bij mij in de buurt of heeft de mogelijkheid om deze kant op te komen.
06vanessa, 66 jaar · Terneuzen
humor, gezelligheid, geil, zin in veel seks en regelmatig afspreken. Dit zijn toch wel de woorden die bij jou passen maar